Sayfa 478/890 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Rüchanlar 1 TL den satıldı. Ancak o gün hisse en yüksek 0,93 gördü. Bu durumu hem Cumhuriyet Başsavcılığına hem de SPK.nin

İstanbul büro yönetiminle paylaşacağım. Bundan sonra aklıma yatmayan suç unsuru gördüğüm her gelişmenin takipçisi olacağım.
    Sayın Mercury

İlmi ve hukuki bilginiz yazılarınıza dökülmektedir.

Yatırım yaptığınız ihlas holdinge sahip çıkışınız patronların ahlaki yoksunluğuna rağmen takdire şayan...

Hus; tahminen bu cemaatin bir ferdi (rol yapmıyorsa) ve atılan her adıma katılmış ancak her adımda yara almış biri gibi hareket ediyor.

ancak borsa dan anlamam derken ilmi derinliği geçmişi yalanlamaktadır. Yukarıda verdiğim Eylül 2019 örnek gereği..

Burada yazanların,sahibi gibi hareket edenlerin bilgi derinliği var olduğunu zannerken olmadığını da anladım.

Onun için kenara çekilmeyeceğin.

Ben sarkuysan da tam 12 yıldır varım ve devam ediyorum ve edeceğim de çünkü oradaki hedef pd=ciro olana kadardır.

Burada ise; kendi var olan gücünü şahsi menfaati için (Ekonomik olarak) kullanan bir oluşumun ayağa gerçekten kalkacak mı diye takip ediyorum.

Ancak mucahit Ören bunu şu an haketmiyor.

Yeni takibe almam nedeniyle karşılıksız seven bir cemaat oluşumun da var olduğunu gördüm.

Hus bundan derin yara alan biri gibi hareket ediyor. Kıtabi(yazılı kaynaklar) değil hissi davranıyor.

Yorumlarım şahsi olup beni bağlar sizi değil.

2. İhlas Ev aletlerinin oyuncularından Ercan Güzel 83.500.000 lot ile İhlas'da yerini almış. Hareketli günler bizi bekliyor.

3. Burada hepimiz iyi yada kötü birsekilde eleştiri yaptık,patronu ve avanelerini yerdik.son bedelli olayı gerçekten de inanılır gibi değil,yani öyle bir dümen varki,anlayana helal olsun.herkes bilgi paylaşımı yapıyor,herkesin emeğine sağlık.her bedellisi artan bir izdirabas dönüştü.benim ise dikkatimi çeken ihlas grubu son bir haftadır aşırı derecede karalama operasyonu içinde,geçmişte yaptıkları ile bunu hakediyor olabilir ama bence asıl dümen burada.lutfen hisselerinize sahip çıkın,çok uzun zamandır bekleyen arkadaşların olduğunu biliyorum,benim maliyetim çok düşük ama yinede bekleyeceğim.yazdiklarim al sat tavsiyesi değildir.herkese bol sabır diliyorum

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Serkan Akın da muhtemelen aynı ekip içinde. 102.465.000 lota sahip.

5. Gönül çok şey yazmak-soylemek istiyor...

Ama, polemiğe girmenin kimseye bir faydası olmayacak..

Yine de bu holdingin hissesine bulaşan arkadaşların Allah yardımcısı olsun...

Allah sabır versin...

Keşke bu hiç bulaşmasalardı...
    Son düzenleme : TUNGA; 27-02-2021 saat: 17:48. Sebep: al�nt� ��kmad���ndan...

6. Bir çok hissede isyan var. Geçen yıl alyag şu an almad olan hisse vardı 1 liradan almıştım. 26 krs a kadar düştü
    Ortalama dusure dusure 40 krs yaptim hisse göz altı pazarına kadar indi. Sabah akşam patronu nurettine soviyorduk. Arada. Kısa bir zaman geçti hisse 3 liraları geçti. O şirket masa sandalya şirketi bence ve göz altında 26 krs dan 3 lira olduysa bunda da herşey olur
    Ben almadı karla sattim ama keşke kenarda unutup bekleseymisim sadece bekleseydim

7.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Rüchanlar 1 TL den satıldı. Ancak o gün hisse en yüksek 0,93 gördü. Bu durumu hem Cumhuriyet Başsavcılığına hem de SPK.nin

İstanbul büro yönetiminle paylaşacağım. Bundan sonra aklıma yatmayan suç unsuru gördüğüm her gelişmenin takipçisi olacağım.
    Bizimle de paylasin lutfen...

8. Şimdi hukuk mukuk değil ihlasta dönen dolapları tartışma zamanı hus. Sen ondan haber ver. Bana göre ihlasta ilginç olaylar dönüyor. İnşallah sonu hayır olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 478/890 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •