Sayfa 474/555 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

haftalık grafikte EMA9 da kırıldı. mavi trend kırılırsa 6.14 den geçen 21 günlük var.

hisseye talep yok satıcıda yok.

günlükte EMA 50 YEŞİL ve mavi trend desteğinde tutunma çabasında

tüm indikatörlerde düzeltme devam ediyor ve çok bariz Negatif uyumsuzluk var. aynı durum ismende de ve osmende de var hacimler düştü sürü fotoları bitti. şirket büyümeye devam ediyor mu göreceğiz.

yanlız yatırımcı dostu bir şirket olsa temettü tarihini sürüncemede bırakmazdı.

4. BGC kabaca 200 bin lotu kaldı. Haftaya kalan lotların da bitmesini tahtanın da toparlanmasını ümit ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Valentino71 Yazıyı Oku
    BGC kabaca 200 bin lotu kaldı. Haftaya kalan lotların da bitmesini tahtanın da toparlanmasını ümit ediyorum
    Bgc nin hesabında mal yoktur.3gundur sattığı iş yatırımin mallarıdır.ezbere bilgi vermeyelim arkadaşlar... iş yatırımdan sattığı mallar kimindir,ne kadar malı vardır,ne kadaranı satacaktir,satan dışında kim bilebilir

6. Emin değilim ama, satıcı olan,adam seçmeden,mal veriyor,isteyen istediği kadar alabilir diyor,, işlemler anlaşmalı değil,tahtaya koyuyor,al diyor....zaten anlaşmalı işlemler olsa düşmez çıkardı... satışları karşılamakta zorlanılıyor....haftaya değil ama sonraki hafta,endekste sert düşüşler olmazsa, yönü yukarı döner gibi....ytd

7. Bu faizle bu borsadan bisiy olmaz. Sabirla bekledik, 6 7 testereyi yedik. Endeks desen o da testere. Bana ugurlar olsun, herkese bol kazanç

8.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Bgc nin hesabında mal yoktur.3gundur sattığı iş yatırımin mallarıdır.ezbere bilgi vermeyelim arkadaşlar... iş yatırımdan sattığı mallar kimindir,ne kadar malı vardır,ne kadaranı satacaktir,satan dışında kim bilebilir
    Bedelli sonrası BGC 1 milyon lot civarı mal aldı. Gün içi malları satan da aynı kişidir. T-2 vs karıştırmıyorum duruma. BGC üzerinden 1 milyon mal alındıysa yine aynı hesaptan o kadar mal satılabilir ??

Sayfa 474/555 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •