Sayfa 724/1001 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Sol haberde Boratav Hoca Merkez Bankası operasyonunu sebebini kendi bakış açısıyla yazmış .İlgilenen olursa.

şimdi aklımdan geçen, bu piyasa alımlara p.tesi günde devam eder long ta kalınmalı desem olmaz değmi? olmaz tabiki o zaman sanki alemin akıllısı benmiş gibi olurum tövbe demem.. cızıttırıyoruz işte...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. Yıllardır burada yazar çizer takip ederim endeksler düşerken hem üye hemde ziyaretçi sayısı tavan olur, çıkarken kimsecikler olmaz. Çözemedim emanuke.

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dün 8.18 lerde 8.00-7.98 aşağıda beklentimi yazınca bana bu mjs atmıştın .
    Nasıl patladınmı seninle oynarım dedim .
    Bu piyasada senin gibileri çok gördüm , işiniz gücünüz boş muhabbet.
    Hadi şimdi patlaklarını tamir et , bir dahada bana bulaşma.
    HOŞ-ÇAKAL.
    Reyis muhtesem damat i hafta sonu alir mi yanina? De hele fahrettincigim

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yıllardır burada yazar çizer takip ederim endeksler düşerken hem üye hemde ziyaretçi sayısı tavan olur, çıkarken kimsecikler olmaz. Çözemedim emanuke.
    tosbaam,
    İşte burada kimlerin olabileceğini var hesap et...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Kamu banka vadesiz hesaplarındaKi ek hesaplar birkaç gündür kullandırılmıyor. Dikkatimi çekti. Dolar çıkmasın diye mb rezervi satmışlardı acaba şimdi de borsa çıksın diye kamu bankalarını mı kullanıyorlar. Neyse ne çok önemli değil. Ama piyasayı sopayla terbiye edemezsin. Dönüşüne çok pis kitler. Mb nin durumu ortada. Taşıma suyla olmaz bu işler. Ha birkaç şort kontrat yersin. Ya sonra?

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yıllardır burada yazar çizer takip ederim endeksler düşerken hem üye hemde ziyaretçi sayısı tavan olur, çıkarken kimsecikler olmaz. Çözemedim emanuke.
    Borsaların çıkması beklenir, insanlar da borsaların neden çıktığını sorgulamazlar haliyle. Ancak borsalar düştüğü vakit neden düştü diye sorarlar... Ve bu sorunun cevabını öğrenmek için forumlara akın ediyor olabilirler...

8.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    Kamu banka vadesiz hesaplarındaKi ek hesaplar birkaç gündür kullandırılmıyor. Dikkatimi çekti. Dolar çıkmasın diye mb rezervi satmışlardı acaba şimdi de borsa çıksın diye kamu bankalarını mı kullanıyorlar. Neyse ne çok önemli değil. Ama piyasayı sopayla terbiye edemezsin. Dönüşüne çok pis kitler. Mb nin durumu ortada. Taşıma suyla olmaz bu işler. Ha birkaç şort kontrat yersin. Ya sonra?
    O zaman piramitin gözüne gözüne furacan...
    Aslanın hikayesi gibi,,,
    Eşşeğe uzat yanağından öpeyim demişya,,
    eşşşşşekkk...
    YEMEZ DİYİP VİRECEN KÜSGİYYYY
    VİRECENNN KÜSGİYYY....
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Sayfa 724/1001 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •