Sayfa 625/891 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    kagdı buralara düşürenin karısının amına koyum sülalesini sikiyim orsubunun evlatları
    Matkap,haklı olduğun için ağzından bal damlıyor,akıyor adeta bak bundan böyle o iş sende kolonya ve peçetelerde şirket ortağımız mücovitten
    Son düzenleme : kartalgaga; 07-04-2021 saat: 14:07.

2. Herkes burada çok haklı, bu iti adam eden bu siyasiler, yalnız birşey hatirlatayim, tewete girip ordan ihlas ve muco it in paylaşımları altına yazın bu ite, ben küfür yazıyorum her türlü hakareti yaziyorim sizde yazın. Herkes okusun bari, i kandil paylaşımı yapıyor bben ailesine babasına hepsine her türlü küfrü ediyorum, sizlerde girin yazın oraya.

Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Herkes burada çok haklı, bu iti adam eden bu siyasiler, yalnız birşey hatirlatayim, tewete girip ordan ihlas ve muco it in paylaşımları altına yazın bu ite, ben küfür yazıyorum her türlü hakareti yaziyorim sizde yazın. Herkes okusun bari, i kandil paylaşımı yapıyor bben ailesine babasına hepsine her türlü küfrü ediyorum, sizlerde girin yazın oraya.
    Küfür etmek işe yaramaz sn yıldız etkisi sıfır çünkü karşılığı var kendisinde. Başka birşeyler yapmalı ama ne?

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Susuyorum. Sadece ben bunların inandığı ne varsa reddediyorum.

Bu lanet hisseler adam gibi toparlanana kadar yazıp burada insanları kırmanın kırılmanın anlamı yok.

Kazancınız bol olsun diyeceğim de şu sözlerle gidiyorum "Ekmek herkese yetecekti aslında. Tarlaya karga dadandı, Ambara fare, Fırına hırsız, Memlekete harami."

Kendinize iyi bakın
    Bunları bilmem ama benim gördüğüm bu borsada çok cimriler var 3 ün 5 in hesabını yapan,kaz gelcekken darı saklayan, uzarda gider bu hikaye, sağlık olsun der derfteri kapatır, belkide ilk defa yatırımcılık oynar kimileri demem oki sağlık olsun senin keyfin bozulmasın gerisi hikaye.

5.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Herkes burada çok haklı, bu iti adam eden bu siyasiler, yalnız birşey hatirlatayim, tewete girip ordan ihlas ve muco it in paylaşımları altına yazın bu ite, ben küfür yazıyorum her türlü hakareti yaziyorim sizde yazın. Herkes okusun bari, i kandil paylaşımı yapıyor bben ailesine babasına hepsine her türlü küfrü ediyorum, sizlerde girin yazın oraya.
    Doğru söylüyorsun Serdar arkadaşım ve de güzel birşey yapmışsın. O yüzsüz, pişkin suratlı mücoya sosyal medyayı dar etmek bence de güzel fikir.
    Herkes şunu iyi bilsin ki hissenin bu yatırımcıları ters köşe hareketleri en başından beri mücoit ve avanesi ile holdingin hırsız yönetici takımının gayet planlı ve programlı işleridir. Söke una talip olma işi bile bir günlük tavan ile başlı başına yatırımcıları tuzağa çekmek için yapılmış planlı bir girişimdir. Bunlar daha dışarıdan görülen hırsızlığın belki onda biri, buzdağının tepesidir. Siz bir de içeride dönen hile, soygun, talan ve daha binbir türlü düzenbazlıkları, fırıldakları bir düşünün. Bunlara bir dur diyen çıkmadıkça bu kurdukları soygun düzenine devam edeceklerdir. Allah tez zamanda tüm küçük yatırımcılara, bunların tuzağından kurtulmayı nasip etsin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Hisseyi bu fiyatlara getirip," GETİRENLER DE burada",

bana iftira atan ve aleyhimde konuşan her kim varsa ALLAH'A havale ediyorum.
    Bu forumdan çok kişi geldi geçti ama senin kadar boş ve bir o kadar da pis pazarlamacısını görmedi. Sende tam bir holding yöneticileri üslubu, pişkinliği ve yüzsüzlüğü var. Diğer özelliklerini de saymıyorum bile uzaylı69 (Ha 59 ha 69 ne fark eder).
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Ne muconun ne Erdoğan'ın ne Bahçeli'nin suçu var. Her şey gün gibi ortadayken bunların hırsız olduğunu bile bile bu assalik şirkete yatırım yapan bizlerde bunların değirmenine su taşıyan bizlerde... Biz essek olduktan sonra semer vuran çok olur... Kusura bakmayın.

8. Nurcan hanım,muhalif siyasi partiler mücahit Ören ve şirketleri araştırılsın suçlu bulunursa yargılansın diye meçlise araştırma önergesi sunulmuş ama cumhurbaşkanı ve devlet bahçeli önergeyi yok hükmünde saydılar yani kabul etmediler..Peki bu ne anlama geliyor mücahit Ören'nin bu güne kadar yapmış olduğu tüm şaibeli dolandırıcılıklar,hırsızlıklar,soygunlar,yasal olmayan fırıldakların hepsi meşrulaştırılmış söz konusu şahıs bu dünyada sözde arınmış ak pak olmuş oldu kimlerin sayesinde olduğu belli buna Spk ve Bist yönetimleride dahildir..Yaptığı soygunlar ihlas finansla sınırlı değildir bu gün yatırımcıların paralarını alın terlerini gerçek olmayan yalan şirket haberleriyle tuzağa düşürüp gasp etmemiş çalmamışmıdır..Yıldız pazar Bist 50 şirketlerine dahil oldu ihlas holding ve İhlas gyo ama fiyatlarına bakarmısınız hiç bist 50 şirketlerine benziyormu adeta siyah zehirli yılanın çatallı dilini görüyoruz gelin gelin dercesine bizi tuzağa davet ediyor..Kim dur diyecek Mücahit Ören terörüne tabiiki hiç kimse kim dur diyebilirki ..Bir tek Allah dur diyecektir inşallah..

Sayfa 625/891 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •