Sayfa 512/932 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Aslında iki neden var, birinci neden trend grafikteki ikincisi ise aylık supertrend değeri.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.

Etmeyin dostum bu kötülüğü kendinize...
    Para kolay kazanılmıyor.
    Lütfen darılmayın da bana...

Bence:

1-Süper Trend, Most, TOMA vb... göstergeler; sadece al-sat sinyallerine uyarsanız size kâr ettirmeyi "vaad eden" araçlardır.
    Yani aslında birer "stratejidir" bunlar.
    Stratejiler ile destek, direnç vb gösterebilecek araçları ayırabilecek bilginiz benim gördüğüm kadarı ile var.

2-Trend/kanal çizgileri doğrusal görünen primitif araçlardır, bütüne dair görüntüyü kolay anlaşılabilir kılacak...
    Yukarıda söz ettiğiniz düşünce biçiminiz doğru olsa, sayın BJK Coccinellan' nın sisteminin anlamı kalmazdı...

Ezcümle... Gönlünüzce olsun.

NOT: Bu gönderi ilgili senete ilişkin görüş içermemektedir.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Etmeyin dostum bu kötülüğü kendinize...
    Para kolay kazanılmıyor.
    Lütfen darılmayın da bana...

Bence:

1-Süper Trend, Most, TOMA vb... göstergeler; sadece al-sat sinyallerine uyarsanız size kâr ettirmeyi "vaad eden" araçlardır.
    Yani aslında birer "stratejidir" bunlar.
    Stratejiler ile destek, direnç vb gösterebilecek araçları ayırabilecek bilginiz benim gördüğüm kadarı ile var.

2-Trend/kanal çizgileri doğrusal görünen primitif araçlardır, bütüne dair görüntüyü kolay anlaşılabilir kılacak...
    Yukarıda söz ettiğiniz düşünce biçiminiz doğru olsa, sayın BJK Coccinellan' nın sisteminin anlamı kalmazdı...

Ezcümle... Gönlünüzce olsun.

NOT: Bu gönderi ilgili senete ilişkin görüş içermemektedir.
    Öncelikle düşünceleriniz için teşekkürler Darilmak ne kelime aksine hoşuma gitti, farklı görüşleri önemserim. Duygusal bir yapım var ve bazen mantık yerine duygusal davranıyorum.
    Biraz daha açmak isterim secimimin nedenlerini.
    1-Haftalık trendleri önemserim, selec özelinde bakarsak uzun süredir takibimde olan bir hisse ve şirketi beğeniyorum. Grafikteki trend 843.
    2- kullanmış olduğum çeşitli dip taramaları var, haftalık bazda bist100 de ön sıralarda çıkması.
    3- Yine kullanmış olduğum bir özel indikatörün haftalık bazda dip seviyelerde olması ve yönünü yataya çevirmesi.
    4- St aylık destek ama eskiden beri takibimdeki bu hissenin 840-50 değerleri önemsiyor olması (gözlemim böyle doğru yanlış tartışılır)
    5- bütün bu saydıklarım tabii ki verdiğim kararın doğru olduğunu kanitlamaz

Her türlü fikre düşünceye saygım var. İsteyen arkadaşlar farklı görüşlerini paylaşabilir. Ama topigi kalabalık yapmamak adına özelden yazismak daha mantıklı olabilir.
    Teşekkürler, saygılar...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Özelden yazılacak olan nedir ben anlamadım yine?

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

SELEC tartışıyoruz üstadım. Özelden düelloya davet etti arkadaş.
    Dersimi ezber ediyorum
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Dersimi ezber ediyorum
    Kolay gelsin iyi geceler

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    topigi meşgul etmeyeyim diye düşündüm , mevzu uzar giderse ana konudan uzaklaşmış oluruz diye düşünüldü diyelim

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

7.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Dersimi ezber ediyorum

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    topigi meşgul etmeyeyim diye düşündüm , mevzu uzar giderse ana konudan uzaklaşmış oluruz diye düşünüldü diyelim

Anlaşıldı

Sayfa 512/932 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •