Sayfa 455/717 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    nihayet bakalım yarın ne yapacak hiç ümüdim yok ama neyse..

artik tadini ve b.kunu cikardilar isin.

ama hala.ümidim var, yarin olmasa da halka arz tarihine yakin donemde bir hareketlenme bekliyorum
     Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    nihayet bakalım yarın ne yapacak hiç ümüdim yok ama neyse..
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"

3. yarın tavan olurmu sizce ?

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    yarın tavan olurmu sizce ?
    Taban olmasinda 😀

5. Böyle bi haber 10-15 yılda zor gelir....Fiyat hele hele 72 kuruşssa çok şeylere gebeyiz demektir....Spek yakaladığı inanılmaz fırsatı kaçırmaz ve en iyi şekilde değerlendirir.....İHA nın neredeyse tamamı İHYAY sahip hisenin önü bundan sonra hep açık olur.... Her düşüşü alım fırsatı görmek gerekir.....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Böyle bi haber 10-15 yılda zor gelir....Fiyat hele hele 72 kuruşssa çok şeylere gebeyiz demektir....Spek yakaladığı inanılmaz fırsatı kaçırmaz ve en iyi şekilde değerlendirir.....İHA nın neredeyse tamamı İHYAY sahip hisenin önü bundan sonra hep açık olur.... Her düşüşü alım fırsatı görmek gerekir.....ytd
    gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz ? şaşırtıcı fırsat dediğiniz hisse çöp durumunda şuan vizyonsuz bir idare şekli gözünü yatırımcının cebine dikmiş bir anlayış ne verebilir ki yatırımcısına
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

7. ilginç 1 kademe etkisi olmadı hesapta..

8. teşkaleye gelmeyin derim .... evet birgün gider tabii her hisse ama kimse kalmadığında trende .. 1yıldan fazladır halka arz süreci mi olurmu ? sanırsın aramco yu halka arz ediyorlar .... hep organize işler bunlar
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

Sayfa 455/717 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •