Sayfa 306/1004 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. BDDK rapolarına bakınca öz kaynaklara göre krediler daha fazla artıyor gibi, özkaynak karlılığı da kamu ve yerli özelde enlasyonun altında seyrediyor gibi.

Bir üye de bedelli loading veya benzer mesaj yazmıştı galiba.

Öte yandan baktığım evlerin son dönemde fiyatı %50 den çok artmış, döviz bozdurup ev alan belki karlı çıkmıştır ama bu saatten sonra o kadar cazip olmayabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Arkadaşlar Allah'ın selamı hepinizin uzerine olsun.
    Ben 2008-2017 yılları arasında viopta işlem yaptım ve para kazandım.hepinizin görüşüne saygı duyarım.viop dinen caiz değil kanısına vardım bıraktım tövbe ettim kazandıklarımi ödeme gücüm yok.
    Bu yıllar arasında viopta olan tüm kardeşlerim Allah rızası için haklarınızı helal edin.benim başka yapabileceğim bir durumum yok.helal ettim diye buraya yazarsanız Allah hepinizden razi olsun... kardeşinizin cehenneme gitmesine izin vermeyeceğinizi biliyorum..Allah hakkı için hakkınızı helal edin...benim yoktur demeyin .allah hepinizden razi olsun.

3. Bu inwestteki zedeler çoğu CB nin çağrısı ile buraya yatırım yaptık battık diyor. Yarın seçim olur iktidar değişikliği olursa adil bir yargılama dava ile bunlar dava açip bu bedeli tazmin edebiir mi. Burda çoğunlukla fert olarak kişisel görüşünü belirtirken bile ytd diye uyarı yapıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben genelde login olmadan izliyorum.

Burada üyeler genellikle donanımlı ve eğitimli insanlar, inançlar ve kısmen siyaset dışında çok tartışma çıkmıyor.
    Eğitimli insanlar da tartışmaya açık çok fazla iddia ortaya atmıyor.

İşlem yapmayan yazmasın, sohbet mesajı atılmasın vs denince insanlar da sıra dışı bir görüş yok ise yazmıyordur belki.

Burada üye olmayanlar da okuyor ve bir mesajı alıp aylar sonra kafasına göre bağlamından kopuk yorumluyor. Konu genelde para olunca ve tutarlar da büyük olunca dikkatli yazmak lazım.

Investing denetime tabi olmayan bir yer, serbest kürsü gibi, ama doyurucu bilgi pek yok ya da manupilasyon amaçlı atılıyor bence.
    Burada reklam yapan pek yok. Bilgili eğitimli kişilerin arasında sohbet muhtemelen az oluyordur. Arada daha yeni bir üye bir şey sorunca cevap veriliyor.

Şahsen arada "fakirler nasılsınız", "endeks düşer mi?" veya "şu hisse ne olur?" deyip tartışma açacak gizli moderator de pek kalmadı. Bir de bir şey yazarsın şikayet ederler vs uğraşmak istemeyenler için sakat.
    Aynen öyle uzaktan gün aşırı okuyorum borsada kazanamasam da ( 3 yıldan fazla oldu Kozaa) Ayasofya, Şener şen resimli nefsecagri vs etrafa faydalı olan büyüklerse abi küçüklerse kardeşler var yani yazın okuyoruz anlamadığım uzuncu olsan (Benim gibi )kar cebe yakışır derler günlükçü olsan arsa aldın say niye beklemedin derler.grafik desen teknik desen para grafiği çizer derler aşagı düşse tuzak derler stop patlattılar vs her şeye bi kılıf var borsa bana şu hikayeyi hatırlatıyor: Bir kabilede sadece balık yeniyormuş diğer hayvanların eti günah yenmezmiş tabi balıklar bitinçe halk kabile liderime gelmiş ne yiyeceğiz diye. O da dağ geyigine bakmış ve dağ balığı demiş artık adı dağ balığı olsun ve dağ balığı yemişler .

5. 200 günlük ho 1395 de üzerine oturmadan düşüş trendi bitmez.....

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben genelde login olmadan izliyorum.

İşlem yapmayan yazmasın, sohbet mesajı atılmasın vs denince insanlar da sıra dışı bir görüş yok ise yazmıyordur belki.

.

her ne kadar işlem yapmasam da piyasadan kopmama adına ilerde yaparım yada yapmam kendimi hazır tutmakta fayda var
    İşlem yapmayan yazmasın, sözüne de itibar etmemeye çalışıyorum.

sizin de üye girişi yapmadan okumanıza sevindim saygılar

7. diyecek söz bulamıyorum artık...

Sayfa 306/1004 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •