Sayfa 421/1004 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Viop XXXIV

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    İsminin Kıbrıs Türk Devleti olarak değiştirileceğine dair söylemler var.. Burdanda Bi baskı yiyoruz anlaşılan..
    olay bundan ibaretse hiç bir şey çıkmaz. londra antlaşmasına ters bir durum yok.

ilhak falan bir şey olursa borsa mokoko. 1000 puanın bile altına gider.

2. Bşkanlar seans 12:29 mı biter, 12: 59 mı ?

3.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    İsminin Kıbrıs Türk Devleti olarak değiştirileceğine dair söylemler var.. Burdanda Bi baskı yiyoruz anlaşılan..
    Birleşmiş Milletler kararı var bu husuta. Hakikaten yürek yemişiz. Adanın sahipliği konusunu tartışmaya açacağız demek.

Valla tarihe geçmek istiyorsa geçecek sayın Cumhurbaşkanı.

Kanal istanbul'dan daha fazla tarihe geçirir bu proje.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

4.  Alıntı Originally Posted by battousai Yazıyı Oku
    Ekranda ne yazdığı önemli değil yatırımcı icin. 10 milyar dolarlık şirket 2.5 milyar dolara işlem görüyor. %3 5 daha düştü diye stoploss mu yapacaz ?
    Ekranda ne yazdığı onemli değilde senin şirkete bictigin değer mi onemli. Bana gorede altının onsu 30 bin dolar olmalı ama hiç bir kuyumcu 1800 dolardan fazla vermiyor.... gel ikimiz piyasa oluşturalım ben senin 2.5 milyar dolar piyasa değeri olan hisselerini 10 milyar dolardan alıyım. Sende benim altınların onsunu 30 bin dolardan al.

5.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Asels hem pozisyonlanma hem duruş açısından dikkat çekiyor...
    Bayram dönüşü bakmak lazım gibi...
    Evet 'Aselsan yok öyle bi şey dağılın kıbrısta sıkıntı yok' diyor. (İhracat lisanslarından dolayı Caatsa ve ambargo hazetmez kendileri ) ama yalan da söylemez değil mi?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

6.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Evet 'Aselsan yok öyle bi şey dağılın kıbrısta sıkıntı yok' diyor. Yalan söylemez değil mi?
    Ne zaman haber bekleyip iş yapsam veya kesin kötü haberler gelecek satıp kaçayım desem veya tam tersi uçacak bu haberle desem...
    Hep ama hep kaybettim...

Yalan mı gerçek mi fikrim yok, gördüğümü yazdım...

7. Kapalı maraşı acacaklar. Bizim 5 liyi oraya çökertecekler. Aliyev diyorya olmadıkları yer yok diye.

Dert beton inşaa çökmek üzerine kurulu çünkü kültür bu.

Erdoğan cumhurbaskanı olmasa ne iş yapacaktı 80 milyona sorsan 80 milyon farklı cvp alırsın.

8.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Birleşmiş Milletler kararı var bu husuta. Hakikaten yürek yemişiz. Adanın sahipliği konusunu tartışmaya açacağız demek.

Valla tarihe geçmek istiyorsa geçecek sayın Cumhurbaşkanı.

Kanal istanbul'dan daha fazla tarihe geçirir bu proje.
    Ben petrol müjdesi bekliyorum..
    OMAHALI

Sayfa 421/1004 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •