Sayfa 572/623 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Sosyal medyada bir vatandaş yıl sonunda 4 olacak, aha buraya yazıyorum demiş. Bu günkü durumuna bakarak çok güldüm yawolurmu olur...
    dostum kim yazmış bilmiyorum ama olmaması için bir neden yok şirketin temeli zaten güçlü son birkaç yıldır yeni ürünlerle ciddi bir büyüme ivmesi yakaladı. birkaç yeni ürün ve yatırımla birlikte yeni bir hikaye yazması içten bile değil. Asla ytd.

2. https://www.youtube.com/watch?v=cPzUpHOB4Zg

Son bir yıllık takas animasyonu. Hisse yılbaşından bu yana 2 liradan 1 liraya düştü ama takasta bariz bir değişiklik yok.

Hem sıkışıyor hem de KY yi sıkıştırıyor...(Pek KY=keriz yatırımcı kalmamış gibi. Taş olsa çatlardı) biz sonuçtan eminiz. izleyelim bakalım...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    şirketin temeli zaten güçlü son birkaç yıldır yeni ürünlerle ciddi bir büyüme ivmesi yakaladı. birkaç yeni ürün ve yatırımla birlikte yeni bir hikaye yazması içten bile değil. Asla ytd.
    Doğru da, şirket sahiplerinin yatırımcıda bıraktığı imaj çok kötü. Anket yapılsa birinci olur...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Karşılıklı olarak inatlaştık Hayırlısı bakalım...

6.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Hem sıkışıyor hem de KY yi sıkıştırıyor...(Pek KY=keriz yatırımcı kalmamış gibi. Taş olsa çatlardı) biz sonuçtan eminiz. izleyelim bakalım...
    Bu kadar baskıya oyuna başka hangi tahta olsa ky dökülmüştü 0.96'yı bile gösterdi ama tahtada hala ciddi bir dökülme yok yola gelecek illaki asla ytd.

Bu çakalları örnek almak lazım. İstedikleri fiyatta günlerce, aylarca hatta yıllarca tutabiliyorlar. Ta ki istediklerini alıncaya kadar... İki sene düşürdüklerini, birkaç haftada düştüğü yerlere çıkarabiliyorlar. Sabır edemeyen her şeyini kaybedebiliyor. Sabrın ne kadar önemli olduğunu en son nibaşta yaşamıştım. 0.60 kuruşlarda sürünen kağıdı 100 tl.ye soluksuz olarak götürdüler... Dayanılmaz düşüşler, inanılmaz çıkışlara da sebep olabiliyor. Bol şanslar dostlar...

Sayfa 572/623 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •