Sayfa 738/891 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Mahir,sende iki bin lot parasını başka kazanacağın hisseler varken getirmişsin iblis'n şirketine yatırmışsın hangi akıla hizmet bilmem..Allah kurtarsın..

2.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Mahir,sende iki bin lot parasını başka kazanacağın hisseler varken getirmişsin iblis'n şirketine yatırmışsın hangi akıla hizmet bilmem..Allah kurtarsın..
    yok oyle değil,daha önce al diyen abi,sonradan ortalamayı düşürmesinide oğretti.ortalama düşüreyim diyerek düştükce aldım en son 57 krşten aldım.şimdi o abiyi arıyorum.ama Abi kayıp.İyi abiye benziyordu.hatta sizin kazanmanızı istiyorum da demişti..Belkide biz kaybettiğimz için çok üzüldüğünden son 3 aydır yüzü tutmadığından kaybolmuştur kim bilir...
    Son düzenleme : Mahir; 03-09-2021 saat: 12:11.

3.  Alıntı Originally Posted by siren Yazıyı Oku
    sevgili spek ve ihlas dostlarimin cumasini kutlar bizim icin hayirli olanin tecelli etmesini allahtan niyaz ederim.
    bılmukabele.

4.  Alıntı Originally Posted by muratserdar Yazıyı Oku
    bu serefsizi bu hale getirenin,allah gani gani belasinin versin.4 aydir ayni yerde sayiyor pislik

sm-a715f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yeryüzündeki tüm matkaplara havale ediyorum.

Inşallah gereğini yaparlar.

5.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    o talihsiz inşaat kazası sonrası yavrucak pala sever oldu hem hiç aklından çıkmıyorki tıpkı mercury'n yavuklusu matkap'n aklından hayalinden çıkmadığı gibi Buralar çok karışık buruşuk olmaya başladı mevcut ihlas holding fiyatının dahada aşağılara düşeceğini dillendirenler ve yatırımcıyı olumsuz etkileyenler var umarım spk denen kurum burada yatırımcı mağdur arkadaşlarımızı sattırmaya teşvik eden bu karanlık şahısları takip ediyordur..:sad:
    tüm matkaplar sana gereğini yapacak.

6. ARTIK SPEĞİN ARKA KASASI YEMİYOR, HİSSEYİ AŞAĞIYA BASMAYA....

O HALDE YUKARI TREND BAŞLIYOR, DİYEBİLİRMİYİZ?

Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi olamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    HAYIRLI CUMALAR, GÜNLERİNİZ BUNDAN SONRA AYDINLIK OLSUN İNŞALLAH.

Yaklaşık olarak 30.000 nin üzerinde ihlas holding hissedarıyız.Yönetim yayınladığı hisse geri alım programına uymamakta,,

göstermelik bir alım yaparak, onu da olası şikayetlerin önüne geçmek için yaptığını ve arkasının gelmediğini üzüntü ile

görmekteyiz.

Malum hisse bedelli sürecinde 1,40 -1.20 bandına çekilerek, hissedarların bedelliye katılımı sağlandı.Ancak ondan sonra hisse

hızla geri çekilerek bu günkü 0,54--0,55 seviyelerine getirildi.Burada yatırımcılar büyük bir mağduriyet yaşamaktadır.Varlıkları hiç

edilmektedir.Yönetim ve SPK bu duruma seyirci kalmaktadır.Dahası bu duruma hisse fiyatı getirilirken hisse BIST 50 nin içinde yer

almaktaydı.Şuan BIST 100 içinde yer almaktadır.

Ülkemizin en saygın kuruluşlarının yer aldığı listede yine saygın kuruluş olan hissedarı olduğumuz İHLAS HOLDİNG hisselerinin

0,55 li fiyatlarla işlem görmesi kabul edilebilir bir durum değildir. Kar eden, özellikle son üç yılda ülkemizde ki şirketler ve gruplar

içinde en fazla bedelli sermaye artırımı olanağı sağlanan ve bunu da başarıyla yapıp, mali kaynaklarını yüksek oranda güçlendiren

holdingin hisse fiyatı ile oynanan oyun ve tezgahlarla yaklaşık % 254 oranında (0,55-1,40 hisse fiyatı) baskılanarak aşagı

çekilmesine ve hissedarlarının mali kaynaklarının yok olmasına seyirci kalınmaması için gereken adımların ivedilikle atılması için,

Başta İHLAS HOLDİNG YÖNETİMİ OLMAK ÜZERE SPK 'yı, EKONOMİ BAKANLIĞI' nı ve bu konu ile ilgili görev kapsamında ve ilgi

alanında bulunan tüm kurum ve kuruluşları göreve davet ediyorum.Saygılarımla

yatırım tavsiyesi değidir.
    30.000 İN ÜZERİNDE HİSSEDAR OLARAK HALA UYUYORMUYUZ?

yatırım tavsiyesi değidir.

8. benle yapamıyosun bensiz yapamıyosun nolcak halimiz

Dostlar ben bi süre forumda olamıcam ama ilk fırsatta kaldığımız yerden devam ederiz, kimbilir yarın belki yarından da yakın . Ben yokken Speğe zeval getirmeyin iyi bakın ona.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Sayfa 738/891 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •