Sayfa 89/170 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 705 - 712 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Bu şirket yasal kumar oynatıyor bunu hepimiz biliyoruz,bu şirketin turizm ile alakası falan yok.Kumar gelirleri kayıtlımı hayır.Ne kadar kazanmış ne kadar kaybetmiş belli mi hayır.o yüzden bu şirketten koç holding gibi kurumsallık beklemek aptallık olur.Siz kumar oynatsanız içinize yabancı birini alır mısınız.Ben şahsen almam.Para içerde kalsın isterim.O yüzden geri alınmışlara yabancı hikayesi tamamen kandırmacadır yanıltmadır.Satarlarsa bile kendileri alacaklardır.Hisse 6 lirayken 3.70 lere inme sebebi deniz ve qnb dir.Bu kurumlarda Besim beyin kurumlarıdır.Sayın Hande hanım bizim borsa ile işimiz yok desede bana inandırıcı gelmemektedir.Kumar oynatıp para kazanacaksın ama borsa ile işin olmayacak,çok enteresan.Şirketin malı mülkü sadece kıbrıs için 1 milyar doları geçmiş ( kendileri ilan etmiş ) ağaoğlu projesi haziranda çed raporu onaylandığı halde kapta ilan edilmemiş,defter değeri güncellenmemiştir.Bunlar spk ya yazılacak hususlar.Ben kendi adıma yazacağım.Hisse 6 liradan 3 liraya geliyor deniz ve qnb mal satıyor haber gizleniyor,Hande hanım 3 maymunu oynuyor.Hiç adil bir durum değil.Ya yaptığımız yatırımın karşılığını alırız yada sonuçlarına katlanırsınız.yüzde 40 geri alım yapacaksın dünyanın hiçbir yerinde yok hisse değerlenmeyecek.Dedehayır zamanında piyasada bu kadar mal varken hisse 10 kat prim yaptı şimdi toplu haldeyken neden prim yapmıyor.Ben tibuk ailesinin samimiyetine inanmıyorum,Kozaların başına gelenler ortada.Genel kurulda kayyum sözü de dillendi.İnsanlar bıkmışlar yılmışlar.Televizyonda Hasan bey ile ahkam kesip akıl vereceğine sana finansman sağlayan yatırımcıları koruman kollaman gerekir Besim bey.Mevzuatı bilen büyükler bu hissede,ya herro ya merro.

2. Genel kurulda bundan 4 sene önce arabasını satan bugün o arabanın tekerleğini alamayan yatırımcı bu şirkete güvenmiş yatırım yapmış şirket büyüdüğü halde karşılığını alamamış bir durumda,öte taraftan ihtiyaç sahiplerine pirinç bulgur bezelye cola dağıtan koruyup kollayan Hande hanım.Şimdi hangisine inanacağız.Bizde satalım hisseleri evde oturalım bize temel ihtiyaç derneği baksın bumudur yani!!!!!

3. Bu iş artık rasyonellikten çıktı,Koza grubu da yatlarda uçaklarda lüks arabalarda sefa sürüyorlar yatırımcıları sefalet dert çekiyordu,Kayyum atandı hisseler tarihi zirveleri gördü.Allah büyüktür.

4. Kardeşim adam zaten hisseleri topladı yüksek ihtimal hisseleri yurtdısına birine satıcak yani ülker gibi olucak adam tek tek topladı yıllarca öldüre öldüre sen hisseleri 20 30 liradan mı satıcak sanıyosun böyle düşünen avucunu yalar dede yaş tahtaya basmaz geçenlerde bir arkadaş vardı genel kurul toplantısına ne gidicem o nursuzları mı görücem demişti çok güldürdü beni ona selam olsun herkese bol kazançlar yazdıklarım kesinlikle YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Kardeşim adam zaten hisseleri topladı yüksek ihtimal hisseleri yurtdısına birine satıcak yani ülker gibi olucak adam tek tek topladı yıllarca öldüre öldüre sen hisseleri 20 30 liradan mı satıcak sanıyosun böyle düşünen avucunu yalar dede yaş tahtaya basmaz geçenlerde bir arkadaş vardı genel kurul toplantısına ne gidicem o nursuzları mı görücem demişti çok güldürdü beni ona selam olsun herkese bol kazançlar yazdıklarım kesinlikle YTD
    Benden de sana selam olsun arkadaşım....Gidenler gördü de o nursuzları bişey değişti mi...Ben yazdıktan sonra verdim tüm hisselerimi ve izliyorum sadece değişen bir şey yok halen...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SPK .bu tür hisse satışlara müdahil olmaz kardeşim.
    Şirketin kendi kararıdır.
    Sagliklar

Av.Remzi Kazmaz
    Milas projesi için bölge idare mahkemesine dava acacagi beyanı var.
    Kaynak birgün haber

8. Bakanlik onay vermis. Her kafasina esen, cekemeyen kafasi bozuk olan dava acabilir. Bu davalarin bu asamadan sonra sorun olacagini zannetmem.

Sayfa 89/170 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •