Sayfa 70/95 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 754 madde; 553 - 560 arası.

Konu: TH ile Lebalep

1. Garanti 2021 için özsermayeye karlılık beklentisini %16-18 aralığına çekti. Demek ki GARAN'ın 2021 net yıllık karı 12 milyar TL civarında bekleniyor banka YK tarafından. 2021 ilk 6 ay net kar rakamı 5.5 milyar TL geldiğine göre 2021 2. 6 ay net karı 6.5 milyar TL olacak. İşte size süper yönetilen bir banka.

2. BİST'te gerçek anlamda banka kağıdı olarak GARAN en ön plandadır çünkü ne kamu bankaları gibi amatörce yönetilen bir arpalıktır ne de bağlı oldukları holdinglere hizmet etme misyonunu üstlenmiştir, ayrıca İşbankası gibi yarı kamu bankası şeklinde amatörce yönetilen ama aslında bir holding şirketinden farksız bir banka hiç değildir. TR'deki tüm özel bankaların bunu örnek alması gerekiyor.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

3. Sayın Trendhound, mrblar, hos geldınız, sevıyelı, degerlı, gercekcı, ufuk acıcı yorumlarınızın devamını dılerım.
    garan konusunda hem fıkırım, zıra 05-06 yıllarında kısa zaman calısmıslıgım oldu, bızzat gorup sahıt olmustum, tam bır prof tıcaret yapıyorlar, sube bınası kendı mulku olmasına ragmen kıraymıs gıbı hesap goruyordu
    daha hıc bır bankada pop-up ekranı nedır bılınmezken, garan'da musterıye gore urun analızı bılgısı ekranı acılıyordu fazla onden gıdıyorlar yanı, dıger bankaların fersah fersah onunde hem de...
    nasıldı artvın, bol oksıjen ıyıdır, alyuvarlar buyur, beyın bayram eder daha ıyı calısır...
    bıst kararsızlık modu devam gıbı, MB bır delılık yapmazsa, yukarı, yaparsa asagı kıracak sankı...

Sayın trendi kardeş ben halkbankasında beklerken tüm fırsat ları kaçırttım şimdi erbos al diyorlar zararına satıp Halkbank’ı geçmek mantıklı mı sizce

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Sayın Th. Selamlar. Artvin seçiminiz çok sıradışı ve hoş olmuş. Yazılarınızı geriye dönük okudum. İstifade ettim. herzamanki gibi finansal yazılarınız çok kıymetli. Ülke için üzülüyorum. Sürdürülemez bir gidişat içinde bir yönetim ülkenin önünü tıkadı. Ülke potansiyeli sanki uyku modunda. Şişecam - Kordsa pozisyonu bugün İŞC lere takas edince TH: nerelerde diye bakayım deyince Lebelep de buldum. Bu arada Bursa - Yenişehir -hızlı tren - Havalanı yakınında pandemi başlangıcında aldığım 10 dönüm arsa hepsini katladı. Evet önümüzde tarım - gıda- yenilebilir enrji - teknoloji ve geri dönüşüm sektörleri ön planda tesbitinize hayran oldum..

6. Trend dostum selam sen işini bilirsin zirveleri seversin iyi tatiller sana platodan bu yana koca 25 sene dile kolay.

Bizim arnavut gaddar nerelerde öldü mu kaldımı koca çınar. Onada selam olsun ve tüm diğer eski dostlara...

THe baba nerdesin yaw?
    Halkbnin büyük kısmını Garan ile takas etmiştim. Zarar gün geçtikçe azalıyor.

8. Hala Artvin'deki dağ köyündeyim, rakım 2000 metreye yakın, kar düşmeye başladı, ısı sıfır derece, soba harıl harıl yanıyor. İnternet bağlantım yok denecek seviyede olduğu için çok nadir yazabiliyorum kusura bakmayın. Ekimin ilk haftası marinaya tekneme dönüyorum ve yorumlarla bilgi alışverişine devam edeceğim. Saygı ve sevgilerimle. TH

Sayfa 70/95 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •