Sayfa 9/21 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KIMMR - Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    53 milyon lot alış bekliyor, 70 bin lot eşleşme ve %10
    satışlar az olursa 3 veya 4 tavan olur. eşit dağıtımda hisse tavan tavan gidebiliyor. tezol da eşit dağıtım olsa belki kaç tavan gidecekti.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

2.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    satışlar az olursa 3 veya 4 tavan olur. eşit dağıtımda hisse tavan tavan gidebiliyor. tezol da eşit dağıtım olsa belki kaç tavan gidecekti.
    40.800.000 bin lot alışta, 185 bin lot işlem gördü şuana kadar, satanlar maren için mi satıyor bilmiyorum ama 388-387 lot satışı yapılıyor.

3. 135 tl için ilk günde satmaya değermi düşünülür.
    Hem parayı bağla 1 hafta ....
    Bir hafta sonrada 135 tl için sat.
    Mantık almıyor

4. Tavanda 40 milyin alici var.Neden ilk gun satarsin.Yarinda gidecek zaten yarin sat Aldığına deysin.Anlamiyorum gercekten satanları.Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Tavanda 40 milyin alici var.Neden ilk gun satarsin.Yarinda gidecek zaten yarin sat Aldığına deysin.Anlamiyorum gercekten satanları.Ytd
    yarında niye satsınlar ki. eğer bu hisse yarın veya cuma günü tavan bozarsa margün ilk günü tavanı bozar. halka arzlara katılırım ama margün enerjiye katılmayacağım.

6. Wink

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Tavanda 40 milyin alici var.Neden ilk gun satarsin.Yarinda gidecek zaten yarin sat Aldığına deysin.Anlamiyorum gercekten satanları.Ytd
    Tavanda bugün 32 milyon bekleyen var. (İrtibar puanı vermeyi unutmayın.)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,632
    YEO dur durak bilmiyor ..+%225

darısı bunun başına ..olur mu bilinmez

sektörle iyi firma - kötü firma ile alakalı bir değil ..tahtayapıcıların insiyatifi nereye kadar derlerse
    dağıtılan kağıtlar az kıymeti harbiyesi olmuyor

8. 30.900.000 lot alıcılı bekliyor ama birileri alışlara bir giriyor bir geri çekiyor (anladığım toplayamadılar veya istediklerini yapamadıklarından dolayımıdır bilinmez) 1 dakika içinde 30.660.000 lota düştü. satanlar maren e girmek içn satıyorsa güzel zaman ilerledikçe satan sayısı azalıyor

Sayfa 9/21 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •