Sayfa 341/661 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 5286 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Saatlliklerde bariz fincan kulp formasyonu var. 21.2 üzeri 23.3 hedef olur. O nokta yanlış hatırlamıyorsam 200 günlüğün geçtiği yer.

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    buraya son kez yazacağım geçenlerde 21.50 üstü boğa altı ayı olur dedim yıllardır edindiğim tecrübelerim buraya yazılanları bile takip ediyorlar bu size belki saçma gelebilir ama bundan iyice emin oldum bu yüzden yazmayacağım son kez şunu belirtmek isterim bu hisse ekim kasım - nisan mayıs döneminde yılda 2 kez hareket eder hareketin sonunda satmayanı üzer helede o hareketin bittiği yerde yani zirvesinde alanları üzer sistem böyle abi işine geliyorsa herkes kendi kararını vermeli ve kendini geliştirmeli esas sorgulanması gerekeni insanlar gözden kaçırıyor yada görmezden geliyor alcarx20 yaptı algyox3 neden? ben özdeşleştiğim sloganımla bitireyim "AYHAN YAVRUCU GİTMEDEN MASLAK İMAR SORUNU ÇÖZÜLMEDEN GERÇEK DEĞERİNE ULAŞMAZ ENDEKSLE GİDER GELİR...Hoşçakalın.
    Ayhan YAVRUCU 01.10.2021 tarihinde emkeli oldu...

3. Sağlam yatırım yapıyorlar. Gelirlerini 5e 10 katlamıyacak hiç bir işe girmiyorlar. Yıllar önce simit parasına aldıkları araziler oteller dükkanlar şimdi milyar dolar seviyelerinde ama bizim borsa bunları değerlemiyor hak ettiği fiyata bir türlü gelemiyor defter değerinin bile yarısı ederinde bizim borsa nın adını değişse iyi olur. gerçek anlamda bir borsa yok borsanın en derin kağıdı bile petkim mesela asparagas bir haber bahane edilerek tabana yapıştırabiliyorlar bunu denetleyen bir mercide yok ingilterede bu işleri yapanların bütün mal varlıklarına el koyulur. o gün zarar edenlerde kanıtlı olanlar zararlarını mahkemeden alırlar. bir daha o adamlar simit bile satamazlar.Her şeyin fason olduğu gibi borsamızda fason malesef. Dünya ya bizde de borsa var diye kurulmuş sanki. çıkan kağıdın tahtasını kapatıyosun düşenin niye kapatmıyosun. hikaye hikaye. Boşverin gidin kendinize harcayın bir cacık olmaz.
    yatırım tavsiyesi değildir. ytd.

ALINTIDIR.

Dolar bazlı 10 yılda hisse durumları.1 üzeri doları geçmiş oluyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Kur artışından dolayı iş yapmayan bir şirket için müthiş kâr rakamları göreceğiz sanırım.y.t.d.

Alıntı Originally Posted by Uygurlu Yazıyı Oku
    Kur artışından dolayı iş yapmayan bir şirket için müthiş kâr rakamları göreceğiz sanırım.y.t.d.
    20 krş. 20 milyon demek lakin süründürmeye devam ediyorlar.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. Bundan bir cacık olmaz,ben sattım, aşağıdan alacağım.....

8. Hiç sanmıyorum hareket zamanı geldi y.t.d.

Sayfa 341/661 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •