Sayfa 617/796 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 6365 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Terki joe senin acımasız spek olduğunu düşünüyorum. Dyoby yı yedin bitirdin, gerekeni yaptın, üzerine de tüy diktin. Şimdilerde de Eblek ile el ele verip boruyu mu büktükçe büküyorsunuz?
    Ayıptır be, bu ne rezilliktir? Bir çocuk ağlıyor bak, adı küçük Hüsamettin, babacığının ayağına yapışmış ondan 20 TL ulan sadece 20 TL istiyor adam vermiyor ya iyi mi ? Soruyorlar niye çocuğu ağlatıyorsun versene diyorlar, verdiği cevaba bak “boruyu büktüler beni öptüler yavrum, artık sana belediye baksın, Gırgır’ la balığa gidiyorum,7 ay yokum.” Yani 70 lere kadar budayacak mısınız ? Oğlum….
    Sizi düelloya davet ediyorum, seçin silahınızı çıkın karşıma . ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,976
    Terki joe yani büyük üstat terzijoe
    bütün hisseleri sirayla dolasiyor
    D yonun D sinden sonra
    E harfinden Erbos secmis
    herkes birey diye twt atmis , Fon alimina gicik olmus
    birey olunan yerde fonun ne alakasi var diye
    Gerci kendisi Miamide fonlarla bulusup pozsiyon aldigi haberleri deep undground web de dolasiyor
    binaenaleyh geldik
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. sermaye kar def değ hisse başı kar fiyat
    Alcar 10.800.000,00 27.250.000,00 6,73 2,52 280,00
    Erbos 20.000.000,00 98.632.000,00 3,00 4,93 85,00
    Erbosun 85 li fiyatları gelmesi gerçekten anlamsız en yakın benzeşeni alcar la karşılaştırdığınızda Erbosun Alcarın defter değerine ulaşması için %125 yükselmesi gerekiyor. Kaldıki Erbos karını her sene ikiye katlıyan bir firma Bizim borsa işte böyle ülkede kim kimi ..... dönemine girildiğinden borsası da aynı yabancı oranı %75 den %40 düşmüş koca borsa yabancı olmadan kalkarmı. imkansız speklerde bundan yaralanıp geleceği iyi olan hisseleri bayıltıp diplerden toplayıp seçimlerden sonra büyük vurguna hazırlanıyorlar benim şahsi görüşüm yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by bento Yazıyı Oku
    sermaye kar def değ hisse başı kar fiyat
    Alcar 10.800.000,00 27.250.000,00 6,73 2,52 280,00
    Erbos 20.000.000,00 98.632.000,00 3,00 4,93 85,00
    Erbosun 85 li fiyatları gelmesi gerçekten anlamsız en yakın benzeşeni alcar la karşılaştırdığınızda Erbosun Alcarın defter değerine ulaşması için %125 yükselmesi gerekiyor. Kaldıki Erbos karını her sene ikiye katlıyan bir firma Bizim borsa işte böyle ülkede kim kimi ..... dönemine girildiğinden borsası da aynı yabancı oranı %75 den %40 düşmüş koca borsa yabancı olmadan kalkarmı. imkansız speklerde bundan yaralanıp geleceği iyi olan hisseleri bayıltıp diplerden toplayıp seçimlerden sonra büyük vurguna hazırlanıyorlar benim şahsi görüşüm yatırım tavsiyesi değildir.
    alcar erbos isbir kutpo bryat bunlar artik spekülatif hisse

20 de yazsaydiniz anlardik 140 olmus methiyeler diziliryor ama 2 yil once 12 oldugunu alanin 10 katladigini bilmiyorlar sanirim, o adamlar mali okutturunca kagit 150 den 80 e iniyor cunku millet mali vurdu neyse bu saatten sonra erbos benim icin tepkiden ibarettir
    al-sat posasini cikardilar zaten

5.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    alcar erbos isbir kutpo bryat bunlar artik spekülatif hisse

20 de yazsaydiniz anlardik 140 olmus methiyeler diziliryor ama 2 yil once 12 oldugunu alanin 10 katladigini bilmiyorlar sanirim, o adamlar mali okutturunca kagit 150 den 80 e iniyor cunku millet mali vurdu neyse bu saatten sonra erbos benim icin tepkiden ibarettir
    al-sat posasini cikardilar zaten
    bir sene önce bu hisse nin altı aylık karı hisse başı 1 tl idi ve hisse olması gereken yerde yani 20 civarındaydı.
    şimdi 6 aylık kar yaklaşık 100 olmuş yıl sonu kar beklentisi 200 civarı yani altı aylık da hisse başı kar 5 tl yıl sonu da 10tl civarında
    ben hisseninin şuanki mali verilerine bakıyorum 2 yıl önce ne olmuş uçmuş kaçmış çökmüş beni ilgilendirmiyor. Her zaman gelecek de ne yapacak ona bakarım kimseyede alın satın demem. Malesef kötü bir dönemde olduğumuz dan spekler de bu durumdan faydalanıyorlar. yatırım tavsiyesi değildir.

6. şuanki defter değeri 28 tl civarlarında

7.  Alıntı Originally Posted by bento Yazıyı Oku
    bir sene önce bu hisse nin altı aylık karı hisse başı 1 tl idi ve hisse olması gereken yerde yani 20 civarındaydı.
    şimdi 6 aylık kar yaklaşık 100 olmuş yıl sonu kar beklentisi 200 civarı yani altı aylık da hisse başı kar 5 tl yıl sonu da 10tl civarında
    ben hisseninin şuanki mali verilerine bakıyorum 2 yıl önce ne olmuş uçmuş kaçmış çökmüş beni ilgilendirmiyor. Her zaman gelecek de ne yapacak ona bakarım kimseyede alın satın demem. Malesef kötü bir dönemde olduğumuz dan spekler de bu durumdan faydalanıyorlar. yatırım tavsiyesi değildir.
    yıllık kar artışına etki.eden faktörler
    enerji üretimi
    çinko kısmı
    dövizin yükselmesi
    ürünlerin iç - dış piyasada satılabilmesi
    erbos 85 ülkeye ürün satıyor... kar rakamı yıllıkta 180 gelsin yeter... temettümüzü alır yolumuza devam ederiz...
    hissenin bir operasyon yediği kesin, tıpkı bryat otokar ttraktör alcar vs vs tamamı zirvelerinden
    %30 ila 50 arasında aşağıdalar

8.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    şuanki defter değeri 28 tl civarlarında
    haslemdar sen eskilerdensin 20 lerden beri burdasin 4-5 e katladin bosver inmis cikmis

Sayfa 617/796 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •