Sayfa 17/72 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 571 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Ben tam anlamak için soruyorum; xu100'de beklediğiniz ralli (yani altın vuruş 5) euro bazlı mı TL bazlı mı?
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Altın vurus 5

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Ben tam anlamak için soruyorum; xu100'de beklediğiniz ralli (yani altın vuruş 5) euro bazlı mı TL bazlı mı?
    Ne farkeder ki?
    Papua yeni Gine $'ı bazlı da olabilir.
    Grafiklerden takip edicez nasıl olsa.

Ama ben son 20 Senedir hep EURO BAZLI ALTIN VURUŞ BAŞLATTIYDIM.

TL grafiklerle hiçbir zaman işim olmadı.
    Kağıt bazında bile € ya da $ bakarım.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

3. Alim icin bist 30 veya 50 hisseleri uygun mudur.
    Uzmanlar "hisse alacaginiz zaman arastirin, f/k sına bakin bilmemnesine bakin geliri gideri inceleyin vs. "diyorlar....bunları zaten binlerce kisi arastiriyor ve sonunda mevcut fiyatlar ortaya cikiyor....
    Simdi alima baslayıp yukari trend devam ettigi muddetce kademeli olarak 5/6 ay icinde alimlari tamamlamak uygun bir strateji olabilir mi.
    Son olarak; bu sayfanin temiz kalmasi onemli diye dusunuyorum. Yani Sn. Bobo'nun grafikleri ve dusuncelerinin cok eski sayfalarda kalmamasi iyi olur. Bu nedenle bir daha yazmayıp sadece izleyecegim..

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Alim icin bist 30 veya 50 hisseleri uygun mudur.
    Uzmanlar "hisse alacaginiz zaman arastirin, f/k sına bakin bilmemnesine bakin geliri gideri inceleyin vs. "diyorlar....bunları zaten binlerce kisi arastiriyor ve sonunda mevcut fiyatlar ortaya cikiyor....
    Simdi alima baslayıp yukari trend devam ettigi muddetce kademeli olarak 5/6 ay icinde alimlari tamamlamak uygun bir strateji olabilir mi.
    Son olarak; bu sayfanin temiz kalmasi onemli diye dusunuyorum. Yani Sn. Bobo'nun grafikleri ve dusuncelerinin cok eski sayfalarda kalmamasi iyi olur. Bu nedenle bir daha yazmayıp sadece izleyecegim..

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ADI NEDEN XU30 ya da XU 50 hisseleri acaba?
    Hic duşundunuz mu?
    Doğarken annesi babası onlara bu isimleri vermemişler!!!

"Belirli kriterlere" SAHIP OLDUKLARI ICIN o şekilde isimlendirilmiş ya da gruplandırılmışlardır.
    Once bu detayı öğrenmenizi öneririm.

GUGIL amca vasıtasıyla bir araştırıp özetini de buraya yazarsanız, biz de öğrenmiş oluruz.
    Teşekkürler.
    Son düzenleme : bikmisbroker; 27-10-2021 saat: 09:11.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

KALICI OLMASI dileği ile dünkü grafiği üzeri yazılı olarak tekrar veriyorum.

Son düzenleme : bikmisbroker; 27-10-2021 saat: 09:32.
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Bu başlığın açılması hemen altın vuruş başlayacağı anlamına gelmiyor Mustafa abi de bunu belirtiyor. Ama benim anladığım artık bu noktalar hisse satma noktaları değil. E satmayıp da ne yapacağız kısmını herkes kendi dolduracak ;) Hangi hisseleri portföye alacağız vb tüm soruların cevabı için herkesin dersini çalışması gerekiyor.
    Şunu unutmayın finansal piyasalar emeklerinize en hızlı tepki veren piyasalardır. Siz okuyun, araştırın kendinizi geliştirin finansal piyasalar size karşılığını verir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. yarınki ECB toplantısıda onemli oluyor bu durumda :D nede olsa euro kazanmıyoruz
    y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    XU100 Saatlik, 27Eki21

Sayfa 17/72 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri