Sayfa 468/717 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Adilmi, adaletlimi olduklarını daha sonraki günlerde göreceğiz ..Benim tanıdığım,bildiğim Mücahit Ören asla hak,hukuk,adalet gözetmez hep işin hileli yanlarını kovalar durur daima hinlik peşindedir çünkü bu güne kadar izlediğimiz icraatları şirketlerine yatırım yapanların alehlerinde işlemiş zararlar mağduriyetler gırla gitmiştir..Yani demem o ki;onlrın açıklamalarına değil sonraki icraatlarına bakalım öyle değerlendirelim dürüst ve tekin bir iş insanımıdır yoksa değilmidir diye...İHYAY'ın fiyatı normalde şimdiki komik ucuz fiyatlarda olmamalıydı .. İHA halka arz edilme mevzusu daha dillendirilmeden önceki olması gereken fiyatından bahsediyorum İHA arz haberiyle arzu edilen rakamlara gelmeliydi olması gereken buydu ama malesef şirketlerin sahibi adil bir patron olarak adaletli,hakkaniyetlice şirketlerini yönetmeyip hep kendi menfaatlerini gözetmiştir bu güne dek zaten adı çıktı dokuza bundan böyle inmez sekize hak,hukuk,adalet aramayın çünkü bir iş insanı sırf maddi menfaatleri için yere düşürdüğü itibarını hala ayaklar altında çiğnenmesine göz yumuyorsa özellikle kendisi çiğniyorsa yatırımcı olarak ondan çok fazla birşey beklemiyorum..Dilerim,umarım,temenni ederimki beni yanıltsın ihlas Hol.ve iştirak hisseleri fiyatları tahminen 2000'li yıllar öncesinde gördüğü en yüksek rakamları görsün tabiki böyle olabilmesi için yeniden güven tesis etmesi ,sağlaması gerekmektedir...ytd..

2. İhlasın borsada 5 tane hissesi de kuruşlardan işlem görüyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

02.11.2021 tarih ve 17:26 saatli duyurumuzun düzeltmesidir.

Ihlas Haber Ajansı payları, 3/11/2021 tarihinden itibaren Borsa İstanbul Ana Pazar'da işlem görmeye başlayacağından, söz konusu tarihten itibaren BIST Tüm, BIST Tüm-100, BIST Ana, BIST Halka Arz, BIST Hizmetler ve BIST Istanbul endeksleri kapsamına dahil edilecek olup, endekslerin hesaplanmasında şirketin paylarının sayısı 64.000.000 ve fiili dolaşımdaki pay oranı ise %34 olarak dikkate alınacaktır.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Kan Emiçiler
    Yayının Görevi bitti
    Şimdi Vur Kafasına

Yuh Olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Kan Emiçiler
    Yayının Görevi bitti
    Şimdi Vur Kafasına

Yuh Olsun
    Ah be kardeşim,aylarca,yıllarca bende bu rezilliği,usulsüzlüğü,şaibeli film ve senaryoları yazar,çizer,söylerim ama benim burada bir çıkarım olduğunu zannetmiş olanlar bana düşman kesilirler ama bilmezlerki yüklüce zararlara,kayıplara gark olup mağduriyet yaşayanların başında geliyorum içim yanıyor gardaş ama kimseye sesimizi duyuramıyoruz cimer'e,spk'lı lara onlarca kez şikayett bulundum malesef cevap bile vermediler..Ahlaksız amerikan evladı İHYAY satıyor İHA alıyor nasıl bir tuzak düzenek kurmuş görüyorsunu İha tavan yapıyor İhyay neredeyse taban olacak bu nasıl bir ahlaksızlık,hırsılık,yolsuzluktur bunu o zalimi koruyup kollayan adaletsiz,hukuksuz,hakkaniyetsiz,merhametsizlere sormak lazımki vatandaşlarının başını tutup sözkonusu vatan haini amerikan vatandaşı mücahit Ören'e neden ezdiriyor,soyduruyorsunuz neden zulümlerine göz yumuyorsunuz diye ama onların gözünde daima suçlu vatandaş olduğunu bildiğim için malesef soramıyoruz çünkü sormaya korkuyoruz niye çünkü mazlumlar haksız zalimler haklıdır onların nazarında o yüzdendiyorumki; titreyip kendimize gelelim doğru ve yanlış insanları iyi ayırt edelim ve zulme son verelim..Kalın sağlıcakla......

Bir şirket %75 ine sahip olduğu bağlı ortaklığını iyi fiyattan halka arz edecek, halka arza 12 kat talep gelecek ve bu şirketin hissesi taban yapacak... Borsa tarihi böyle bir kepazelik yazmadı. Ayıp be !!!
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Nasil bir oorrrrpu cocugu grupmus bunlar. Nerden girdim lanet olsun aylar oldu ulan.

SM-A605F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İhlas gurubuna halka arz ettirenin vebu hisselerde bedelli verdirip yatırımcıyı soyduranın Ta A Ko.

Sayfa 468/717 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •