Sayfa 445/1003 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tüpraş günlük grafiği, takası filan çok felaket duruyor. Dün ve bu sabah düzeltmeyi yine sertçe yaptı ama esas şimdi başlıyoruz der gibi. Hayırlısı olsun bakalım epey dikkatimi çekti. Kapanış da önemli tabi.
    Esas pegasus ve tav çok sağlam geliyor..ath değerlerini tav geçti, pegasus gçmek üzere..100 üzerinde pegasus ilginç yerlere gidebilir.

Not: ben güçlü diyorum ya, şimdi shortlamak için bakan birileri çıkacaktır kesin
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,843
    RSI 85 e yaklaştı..son yılların en max. alış noktası...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Esas pegasus ve tav çok sağlam geliyor..ath değerlerini tav geçti, pegasus gçmek üzere..100 üzerinde pegasus ilginç yerlere gidebilir.

Not: ben güçlü diyorum ya, şimdi shortlamak için bakan birileri çıkacaktır kesin
    onlar 85 den beri short aça aça sıfırlayıp evi arabayı da vermek için ısrar ediyorlardır.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. S-400 haberi yalanlandı ama
    Sanki abd ile bazı konularda anlaştık

5. Evet çok iyi duruyorlar maşallah. Spot güzel gitmiş bugün de, bir tek Aefes bence güzel bilanço ile -3 yapmış, ek yapmayı düşünüyorum bence iyi kağıt biraz daha düşürür ise çok uygun olur.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    Tom emmi 3.500 puanlık aşağı bir potansiyel taşımakta 36.150 de zorlandı fakat 450 daha zorlu bende...sanırım çok kısa vadede ayak uydurmayacağız yeterince(palacanın gözü dönmüşlüğünden)...bol şanslar...
    36440 dayız...

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Evet çok iyi duruyorlar maşallah. Spot güzel gitmiş bugün de, bir tek Aefes bence güzel bilanço ile -3 yapmış, ek yapmayı düşünüyorum bence iyi kağıt biraz daha düşürür ise çok uygun olur.

Bu arada tüprş ta ath değerinde şu an...kapanış senasında 1-2 kademe yukarıdan kapatabilir...ath değerinin hatrına shortlayan, açık yapan çok olmuştur.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. Svg. Zinedrimed dün 146 üstü short yapmıştı, ben de short değil ama hedge yapmayı çok düşündüm sonra vazgeçtim spot mantığım ile viop mantığımı karıştırmak istemedim. Sabah biraz üzüldüm ama çok iyi geri topladı hacim de çok iyi maşallah ne diyelim.
    Bu arada tüprş ta ath değerinde şu an...kapanış senasında 1-2 kademe yukarıdan kapatabilir...ath değerinin hatrına shortlayan, açık yapan çok olmuştur.

Sayfa 445/1003 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •