Sayfa 857/1002 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. BAE akacakmış
    10 dan başladık 20 milyar oldu... 100 ekadar çıkıyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Piyasada mübarek, atın ölümü arpadan olsun hesabı...yapıştırın ulen yarın 14.XX yapmazsanız XXXXX...YTD

Kısa vadede bugün tepeyi görmüş olabilür, operasyon tam da saat 12bucuk öğle arası olmuş ki,sakat yağni
    O yüzden tekrar 13.30 ları görürse eldeki malları okutmak lazım, yoksa malın son sahibi olursun.. gerçi uzun vadede zarar etmezsin ama bikaç ay fırsatları kaçırmış olursun.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Araba devrildikten sonra geyik yapanlara slmlar.!!!
    Kendime masallar.!!!
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. Utan demedim zaten, hak verildiyse alman normal. Ama almak isteyenede "olmaz öyle" şey mealinde cümleler kurma. Hemde kendin ERKEN emekli olmuşken.
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    38 yasinda emekli olmus akrabalarim var

20 sene calismis 30 senedir emekli maasi aliyor onlar utansin ben degil

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kısa vadede bugün tepeyi görmüş olabilür, operasyon tam da saat 12bucuk öğle arası olmuş ki,sakat yağni
    O yüzden tekrar 13.30 ları görürse eldeki malları okutmak lazım, yoksa malın son sahibi olursun.. gerçi uzun vadede zarar etmezsin ama bikaç ay fırsatları kaçırmış olursun.
    Piyasa fiyatlasın bakalım, daha Aralık ayı var. Bugün TR10Y 21.69 ları görünce galiba zirve günü bugünmüş demedim değil.

Ama müteakip açıklamayı duyunca beklemeye karar verdim, zaten full kasa kardayız, nasıl bir karsa artık bu..
    ------------------------------------------------

Hesap makinasıyla hesaplayınca 'ben' oha lan diyorum deli para kazandık, 'kendimse' maaşı hesaplıyor yuhh artık diyor dolar bazında %50 fakirleşmişim , 'şahsımsa' nolacak bu memleketin hali diyor.

Bekleyelim bakalım, şişman kadın çıkar belki sahneye...YTD

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Devir soğan devri, ikili soğan yapsa, en fazla 11.5/kilo yapar..

AKP’li Aydemir: Aylarca soğan ekmek yiyeceğiz ama kimseye taviz vermeyeceğiz
    https://t24.com.tr/haber/akp-li-ayde...yecegiz,995466

Titanik batarken güverte de orkestra ekibi Keman çalıyordu.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Titanik batarken güverte de orkestra ekibi Keman çalıyordu.!!:whistling:
    Aklıma bi an
    Keman yayı fıkrası
    Geldi

Sayfa 857/1002 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz