Sayfa 239/1004 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    hadi ya

1 gun bile baskanlik yapsa omru boyunca yuksek emeklilik maasi ve MB eski calisani olarak bir suru avantajlari olacak

Keske banada onerseler 1 gun olsam

2. aklı olan dolarını satmaz. ihtiyacı olduğu oranda satar kullanır. ben öyle yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    hadi ya

1 gun bile baskanlik yapsa omru boyunca yuksek emeklilik maasi ve MB eski calisani olarak bir suru avantajlari olacak

Keske banada onerseler 1 gun olsam
    23-nisanı bekle.!!
    Bimer e yaz.!!
    Adaylığını ilan et.!!
    Şimdiden.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Ben hala rezervi eksi olan MB nin satacak dolari nereden buldugunu anlamadim.
    ZK dan mi buluyor bunu? Yani elinde toplam ne kadar satilabilir dolar var bilen varmi?
    çok kısa sürede anlamış olacağız! paranın kaynağının toplam 100-120 milyar arası olduğu söyleniyor. en önemlisi neye karşılık?

5. ZK yi satar, hazinenin dovizi satar. Yasal engel yok. Satmak istedikten sonra. Satilmamali ama yasal bir engel yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,538
    Bakalım çiçeği bundunda eski fetoşcu,ensarcı,bilalci,damatçı vs maliye bakanı ne yapacak yarın,zaten hala zafer şarhoşluğu içinde,eski maliyeciyi madenci diye eleştirmiştik,adamı ayağa kalkmadığı ve sistemi eleştirdiği için görevden alınmıştı,ama bir nebze iyiydi naci gibi...Fısıltılara göre partinin içi fakur fokur kaynıyormuş,yani hiç huzurları kalmamış,bütün yükü ireise yüklemişler,bunun yanı sıra sarayda vs danışmanlarıda öyle,kendilerini kurtarmak için belge döküman topluyorlarmış,tabiki ne için kıçlarını kurtarmak için,valla biz yapmadık ireis bizi bu yola sevk etti bütün suç onda,ireis ise boş dururmu hep onların yüzünden beni kandırdılar,üstelik ben hastayım ne dediğimi bilmiyordum vs,bunlar şu anda fısıltı köşelerinde,gerçek detayları bilmiyoruz,eğerki biraz doğruluk payı varsa çok çetin bir yıl kapatacağız

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    çok kısa sürede anlamış olacağız! paranın kaynağının toplam 100-120 milyar arası olduğu söyleniyor. en önemlisi neye karşılık?
    Benim görüşüm sizden farklı ...Bu söylenti ile algı oluşturuyorlar

BAE den sıcak para gelmedi adam somut varlık istiyor..Sıra Katara geldi , yakında katar ziyareti var ...Dışarı kaan para geri gelmez kimsede getiremez...Gelen para seçim riskini almaz...Artırılan ZK lar satılıyor yani senin malını açığa satarak fiyat istikrarı oluştumaya çalışıyorlar...

8. Dogrudan satis yoluyla mudahale devam ederse 128 Volume 2 on tanisi koyabiliriz. Detayli tetkik icin MB brut rezerv ve reel sektor dis borcu takip edecegiz.

Sayfa 239/1004 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •