Sayfa 231/612 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. kaç aydır ilk kez satış kademesinde ki lotlar, alış kademesinden fazla konumda.

ilk on kademe alış:2.253.380---------------ilk on kademe satış:3.048.322.

bütün kademeler alış:3.677.327------------bütün kademeler satış:4.154.917
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    kaç aydır ilk kez satış kademesinde ki lotlar, alış kademesinden fazla konumda.

ilk on kademe alış:2.253.380---------------ilk on kademe satış:3.048.322.

bütün kademeler alış:3.677.327------------bütün kademeler satış:4.154.917
    Değişik bir şeyler deniyor herhalde artık üstümüzde denemediği fantazisi kalmamıştı 🤣🤣

3. Şu hale bak millet hala alan satan derdinde. Hisseyle alakası olmayan adam geliyo (acemşah reis) burda kimsenin bilmediği dataları veriyo (şaka gibi) biri ortalığı karıştırdı diyo diğerleri hala alım satıma bakıyo. Yahu dap finansman için borsaya çıkacak deniyor, bundan sonra dap ı deşmek lazımken, bölgedeki inar gelişmeleri sonrasını konuşmak gerekirsen lüzumsuz işler... biraz sesli düşündüm içimi döktüm kusura bakmayın

4. Budamı çin modeli acaba, bey abilerinden ögrenmiştir deneme işini.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Şu hale bak millet hala alan satan derdinde. Hisseyle alakası olmayan adam geliyo (acemşah reis) burda kimsenin bilmediği dataları veriyo (şaka gibi) biri ortalığı karıştırdı diyo diğerleri hala alım satıma bakıyo. Yahu dap finansman için borsaya çıkacak deniyor, bundan sonra dap ı deşmek lazımken, bölgedeki inar gelişmeleri sonrasını konuşmak gerekirsen lüzumsuz işler... biraz sesli düşündüm içimi döktüm kusura bakmayın
    Thyshine, gördügümüzü yazdık, aylardır genelde alım talimatı, satım talimatından fazlaydı. Buğün satış ağırlıklı talimatlar.

"Hisseyle alakası olmayan adam"ın paylaşımı bana acayip geldi, sanki ateşi harlandırmak için yapılan bir yorum gibi geldi.Neyse mal ortada kim ne yazarsa yazsın, o rus pu bildiğini okumaya devam ediyor.ytd

6. sıra 3.29 geldi.ytd

Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Şu hale bak millet hala alan satan derdinde. Hisseyle alakası olmayan adam geliyo (acemşah reis) burda kimsenin bilmediği dataları veriyo (şaka gibi) biri ortalığı karıştırdı diyo diğerleri hala alım satıma bakıyo. Yahu dap finansman için borsaya çıkacak deniyor, bundan sonra dap ı deşmek lazımken, bölgedeki inar gelişmeleri sonrasını konuşmak gerekirsen lüzumsuz işler... biraz sesli düşündüm içimi döktüm kusura bakmayın
    yazıp yazıp sildim polemik olmasın diye tam düşündüklerimi yazmışsınız .dap yapının izahnamesini okumaya başladım bir şeyler çıkarmı diye şirketi aradım dönüş yapacaklar .
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

8. Bist, döviz, emtia karşısında erimeye-düşmeye devam. Çöküntüye devam

Sayfa 231/612 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •