Sayfa 636/670 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Yatırım finanstaki güzel amca iki gündür aliyor geçen trendde böyle başlamıştı. Satış dedikodusu yok mu hic acaba😊😊

2. Döviz uçmuş gitmiş tüm hisseler %90 %100
    Bu hala uyuzlaniyor.
    Arsa ayağına bizi yemesinler :/

3.  Alıntı Originally Posted by İhsanbey Yazıyı Oku
    Döviz uçmuş gitmiş tüm hisseler %90 %100
    Bu hala uyuzlaniyor.
    Arsa ayağına bizi yemesinler :/
    Dusunmeni istedikleri şeyde tam olarak bu. Satılır satılmaz o ayrı konu ama bu Almanya'daki o değerli arazinin varlığını değiştirmez değerini de düşürmez...

4. Hesapladiklarimizdan da fazla fiyat edecek o arsa doğru ama problem olan stres ve sabır işi
    Diğer ana hisseler %100 yaparken
    Dövizle kalkarken bizim durmamiz.

Hayırlısı olsun ..

5. Bist 30 harici taşıdğım tek hissedir kendisi.Tahtayı yapan kişi düşürse de sitem etmem.Zamanında çok kazandırdı.Oğluma da aldırdığım (küçük bir miktar da olsa) ilk hissedir .Benim gözümde Bist de nadir kaliteli tahtalardan birisidir Servet

6. Abdurrahman abi güneş balçıklan sıvanmaz.
    1 milyon k ile çıardığın kademelerden 40 k ile indirmem neyi değiştirdi?
    En fazla 300 500 lot geri aldın ve üçkağıtcı tradecilerede fırsat verdin degdimi?
    Bi sür bu tahtayı zaten çoğu kisi maliyetinden satıp cıkacaktır.
    120- 130 'dan alanlar buralardan mal vermez.
    Derdiniz mal toplamaksa tahtayı sürüp alacaksınız.
    140'tan size mal vermeyen ya Avni beyin çalışanı yada teyzesinin oğludur işte bunu anlamıyorsunuz..
    Altınlarımızı bozdurup bu hisseye yatırım yapmıssak bi zahmet hep beraber kazanalım.
    Y.t.d

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Abdurrahman abi güneş balçıklan sıvanmaz.
    1 milyon k ile çıardığın kademelerden 40 k ile indirmem neyi değiştirdi?
    En fazla 300 500 lot geri aldın ve üçkağıtcı tradecilerede fırsat verdin degdimi?
    Bi sür bu tahtayı zaten çoğu kisi maliyetinden satıp cıkacaktır.
    120- 130 'dan alanlar buralardan mal vermez.
    Derdiniz mal toplamaksa tahtayı sürüp alacaksınız.
    140'tan size mal vermeyen ya Avni beyin çalışanı yada teyzesinin oğludur işte bunu anlamıyorsunuz..
    Altınlarımızı bozdurup bu hisseye yatırım yapmıssak bi zahmet hep beraber kazanalım.
    Y.t.d
    Şakir bey muhteşem anlatmışınız.

Boşa hareketler yapıyor ben altın bozdum aldım serveti bir kaç arkadaş gibi, maliyetim şuan çok fazla 200 lere çıktı benim vaktim de bol hiç skntı da etmem 2 3 sene beklerim ama hızlı olursa da mutlu oluruz. TAHTACİ kardeşim buralarda oyalanma sür eşşeği artık bir an evvel yukarda napacaksan yap, çıkan çıksın sen zaten 140 da çok mal toplarsın

8.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Siz hepiniz ben tek dedi herhalde Amca..

Tahtanin suyunu sıkanlara tekmeyi basti

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by İhsanbey Yazıyı Oku
    Şakir bey muhteşem anlatmışınız.

Boşa hareketler yapıyor ben altın bozdum aldım serveti bir kaç arkadaş gibi, maliyetim şuan çok fazla 200 lere çıktı benim vaktim de bol hiç skntı da etmem 2 3 sene beklerim ama hızlı olursa da mutlu oluruz. TAHTACİ kardeşim buralarda oyalanma sür eşşeği artık bir an evvel yukarda napacaksan yap, çıkan çıksın sen zaten 140 da çok mal toplarsın
    Evet ihsan bey bende altın gramını 465'ten bozdurup serveti 76.50'den aldım dolayısıyla benim maliyetim şuan 155 civarındadır.
    Zamanı gelince bu rakamlar devede kulak kalır.
    Sabırlı olmamız lazım

Sayfa 636/670 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •