Sayfa 203/1019 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. ısctr 0.44 dolara kadar geriledi.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Ben bu kadar action yeter daha fazlasına yürek dayanmaz diyerek, Bosporos'un meşhur "elinde olmayan para senin değildir" mottosu gereği 1-2 hafta evvel tüm döviz hesaplarını boşaltıp fizikiye döndüm

Korkulu rüya görmektense uyanık durmak yeğdir demiş atalarımız. En azından ortam sakinleşinceye kadar biraz evde misafir etmek lazım kuzucukları. Zaten dövize verdikleri faiz kuşun kanadı bile değil. Varsın olsun bi kaç ay faizsiz dursun kenarda.

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Benim de cuma donus var. Gidip fiziki mi ceksem yoksa MT ile mi konussam faiz orani diyorum..

3. N kolay 17 den 18 yapmis bono faizlerini

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Anladim... Carsamba Persembe gidip biraz banka cevresinde dolanip dusuneyim..

Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Ben bu kadar action yeter daha fazlasına yürek dayanmaz diyerek, Bosporos'un meşhur "elinde olmayan para senin değildir" mottosu gereği 1-2 hafta evvel tüm döviz hesaplarını boşaltıp fizikiye döndüm

Korkulu rüya görmektense uyanık durmak yeğdir demiş atalarımız. En azından ortam sakinleşinceye kadar biraz evde misafir etmek lazım kuzucukları. Zaten dövize verdikleri faiz kuşun kanadı bile değil. Varsın olsun bi kaç ay faizsiz dursun kenarda.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5. Teb marifetli hoşgeldin faizi 17.50 yapmış

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6. 10 yıllıklar 23.04 olmuş

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Benim de cuma donus var. Gidip fiziki mi ceksem yoksa MT ile mi konussam faiz orani diyorum..
    Fiziki durumlarını sordum. İsteyene istediği kadar mal var sıkıntı yok dedi MT.

Sayfa 203/1019 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •