Sayfa 242/612 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. 2022 ocak sürünmeye devam, şubatta bilançoya (iyi yada kötü) hareker gelirse belki. 2022 de yatay devam eder.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Baba hoşgeldin de keşke polhonun hiçbir haber ve gelişmeyi sallamadığını da bilip girseydin...gelir beklentin normal. Ben de 300 milyon civarı diyorum. Ancak süreç çok uzun. İmar, ruhsat, tasarım, inşaat, satış derken 5 yılı bulur bence. Bunu ne zaman fiyatlamaya başlar kim bilir. Belki hafriyat başladığında, belki inşaat bitimine yakın. Konu 2015 te dap ile anlaştığında 1 sene kıpırdamayan polho olunca ve o günden bu yana gösterdiği performansızlığı gördüğümüzde insan kağıttan nefret ediyor
    Saglık olsun..

Babalar 2.90 dan verdiler elimize..

Beklicez artık 12.90 dan almalarını ellerine!
    2 Milyar Dolar

3. kusura bakmayın, belki yorumlarımla içinizi karartıyorum ama, inanın bakıyorum olumlu bbir şey göremiyorum. alım satım talimatlarına bakıyorum 5.126.570 alış gözüküyor alan yok. alsa tavan olacak. Adam kredili alışı girmiş tabana ,güven verip satmaya çalışıyor. inanın yön aşağı çevrildimi ortada alış emiri kalmıyor, hemen çekiyorlar.Lütfen Olumlu bir yan gören varsa yazsında içimiz açılsın, ben susayım.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

4. Borsa eksi 2 bulsun 5 eksi yapar çok guzel keriz avliyorlar .

5. 133 milyon piyasa degeri holdingin 113 milyon dolar boyanın %50 sini japonlara satiş fiyati 20 milyon dolara size kocaman 2 liman 200 tank kimya fabrikasi kumaş boyama fabrikasi boyanin yarisi dow kimya %40 ortaklik pendikde 173 dönüm arazi kiralik dukkan satilik ofis vs bilinmeyenler iste hırsizlik böyle bisey olsa gerek yatirimcisina nasil itelediginin özeti bu .

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    kusura bakmayın, belki yorumlarımla içinizi karartıyorum ama, inanın bakıyorum olumlu bbir şey göremiyorum. alım satım talimatlarına bakıyorum 5.126.570 alış gözüküyor alan yok. alsa tavan olacak. Adam kredili alışı girmiş tabana ,güven verip satmaya çalışıyor. inanın yön aşağı çevrildimi ortada alış emiri kalmıyor, hemen çekiyorlar.Lütfen Olumlu bir yan gören varsa yazsında içimiz açılsın, ben susayım.ytd
    Selamlar kardeşim alış ve satış derinliklerine bakıpta yorum yapmak pek doğru değil bence piyasada alıcı yok spek yada herkimse bunu iyi biliyor alanda kendisi satanda kendisi bu arada manipilasyonla hisseyi ne kadar baskılayıp nekadar basarsa o kadar dipten lot toplar kimse bu fiyatlarda satım kar ettim diyemez benim param nekadar eriyorsa onların kat kat eriyor.minimun ortalama 30 cent ten aldığı hisseyi 17 cent ten satacak kadar gözünü kararttiysa mevcut durum ya manipulasyon yada gerçekten bilmediğimiz birşeyler var

7.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Selamlar kardeşim alış ve satış derinliklerine bakıpta yorum yapmak pek doğru değil bence piyasada alıcı yok spek yada herkimse bunu iyi biliyor alanda kendisi satanda kendisi bu arada manipilasyonla hisseyi ne kadar baskılayıp nekadar basarsa o kadar dipten lot toplar kimse bu fiyatlarda satım kar ettim diyemez benim param nekadar eriyorsa onların kat kat eriyor.minimun ortalama 30 cent ten aldığı hisseyi 17 cent ten satacak kadar gözünü kararttiysa mevcut durum ya manipulasyon yada gerçekten bilmediğimiz birşeyler var
    Tahtada spek yok. Günlükçüler uğrayıp kaldırıp yediriyor o kadar. O yüzden dolar karşısında bu denki erimiş bir kapıt var karşımızda. Bir haber, satış, olay bekliyoruz bir spek gelsin diye.

8. Polhonun degeri sadece 125 milyon dolar 2017 sattigi boyanin adece yarisi degerinde iyi günler türkiye yatirimcinin parasina el konuldu gibi.

Sayfa 242/612 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •