Sayfa 388/1019 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. KKM açılışı için merkezin saat 11 de açıkladığı fiyat baz alınıyorsa. bu işlem için sabah saat 10 da bankada olan kişi için kur fiyatı dün 11 de açıklanan fiyattan mı işlem yapılmış oluyor.

2. Kafamdaki bir soruda şu, farzedelim bu gün 3 aylık KKM 12tl den açtım . 15 gün sonra vade dolmadan vede kur 15 tl olmuşken hesabı kapatmaya kalksam banka kuru kaçtan hesaplayarak hesabı kapatacak.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    KKM açılışı için merkezin saat 11 de açıkladığı fiyat baz alınıyorsa. bu işlem için sabah saat 10 da bankada olan kişi için kur fiyatı dün 11 de açıklanan fiyattan mı işlem yapılmış oluyor.
    10.59 a kadar bir önceki günün kuru geçerli olmalı mantıken.

4.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    KKM açılışı için merkezin saat 11 de açıkladığı fiyat baz alınıyorsa. bu işlem için sabah saat 10 da bankada olan kişi için kur fiyatı dün 11 de açıklanan fiyattan mı işlem yapılmış oluyor.
    Saat 11:00-16:00 arası hesap açım işlemi yapılabiliyor.

5. vatandaşına tuzak kuran bir hükümetin,
    alacağı herhangi bir karara neden inansın ki ?

ekonomi güven üzerine kurulu,
    sen git kendi vatandaşını kazıkla ondan sonra o vatandaş seni niye tutsun başında...

hükümet olarak en iyi kararı versen bile bitmiştir artık o iktidar.

netmiş efendim KKM geç o işleri
    batırmışsın tüy dikiyorsun.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Saat 11:00-16:00 arası hesap açım işlemi yapılabiliyor.
    Hesap açılış ve hesap kapanış işlemleri iş günlerinde 11:00-16:30 saat aralığında yapılabilecektir.

7.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Kafamdaki bir soruda şu, farzedelim bu gün 3 aylık KKM 12tl den açtım . 15 gün sonra vade dolmadan vede kur 15 tl olmuşken hesabı kapatmaya kalksam banka kuru kaçtan hesaplayarak hesabı kapatacak.
    Hesap, hesap sahibi tarafından vadesinden önce kapatılabilir. Hesap, vadesinden önce kapatılmak istendiğinde Banka faiz ödemeyecektir. Ayrıca hesabın açıldığı tarihteki TCMB saat 11:00 USD/TRY alış kuru ile hesabın kapatıldığı tarihteki TCMB saat 11:00 USD/TRY alış kuru karşılaştırılacak, hesap kapama tarihindeki kurun düşük olması durumunda hesap bakiyesi bu kura göre güncellenecek ve bu durumda vade başlangıç tarihindeki anaparadan kayıp yaşanabilecektir

8.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    L den kur korumalıya geçişte tavan fiyat 17 den 20 ye cıkt
    bankaya gönderilen mail yanlış gönderilmiş dolayısıyla TL DEN kur korumalı yazmışlar. sadece bu %20 oranı dth çözümü için vermişler.
    tekrar arayıp öğrendim. zaten diğer bankalar bize haber gelmedi demişlerdi.

Sayfa 388/1019 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •