Sayfa 109/690 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 865 - 872 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Nefesini daha uzun süre tutan kazanır, kaybedecek az şeyi olan ise daha sabırlı olur. Temel analiz borsacının pusulasıdır sürekli manyetik kuzeyi gösterir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bu iş su altında nefes tutma yarışına döndü, nefesi güçlü olan kazanır )

temel olarak bakıyorum önümüzdeki 2 yılda sadece 3 projeden 5-6 milyar (pendik, abbasağa ve beylikdüzü) nakit para girişi sağlayacak şirket, bedavadan daha ucuz seviyeden işlem görüyor.

ama bu durum, geçmişte mevcut yatırımcıların güvenini sarsacak hareketlerin tahtada oluşturulduğu gerçeğini de değiştirmez.

bundan sonra yatırımcılar mutlu olursa yatırımcı ile patronun arası düzelir
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Nefesini daha uzun süre tutan kazanır, kaybedecek az şeyi olan ise daha sabırlı olur. Temel analiz borsacının pusulasıdır sürekli manyetik kuzeyi gösterir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Son düzenleme : hayek; 16-01-2022 saat: 23:51.

3. Ülker mesela sudan ucuz derken bir anda Yıldız Holding in pahalı bir iştirak satışıyla ucuzluktan çıktı. Ayak oyunları olmasa temel analiz süper ama pusulaya mıknatıs yanaştırıp şaşırtıyorlar adamı.

4. Maliyetini cebine koyan arkasına bakmadan hisseden çıkıyor gibi bir hava var. Bedelli korkusu ve şirket yöneticilerine duyulan güvensizlik satışları körüklüyor ben ise duygusuz bir yatırımcı gibi davranmaya çalışıyorum. Bilançoyu görene kadar karanlıkta ıslık çalarak yoluma devam ediyorum. YTD

ahahaha 31 işgünü içinde sadece 1 gün %4 tepki vermişti, onu da geri aldı !

(06 aralık ile 18 ocak arası 43 günlük bir süreçten bahsediyoruz)

6. Dün alan bugün zararına satıyor formasyonu var bu hissede. Beyin yakmak için tüm kurumlar işbirliği yapmış sanki

Beklemek kader oldu zrarda olsak da bedelli durumu ise üzücü ve niyet kötü anlşılan vahit beyde

8. Daha yakın gecmişte yüksek oranda bedelli yapmıştı ve projeleri destekleyici yeterince nakiti vardı. Neden şimdi yeni yüksek bir bedelli!?
    Varlık alımı olabilir mi acaba!?

Sayfa 109/690 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •