Sayfa 80/413 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 633 - 640 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    ünlüden satan deutsche arkadaşlar,bunlarında 15 milyon lotu var takasta.Bu nasıl iş ben anlamadım bir süre daha baskı devam edecek gibi duruyor,o değil satışlar parça parça karşılanıyor en kötüsü de bu.
    DOÇEnin Elinde 9 milyon lot kaldı

2. 2.55 de bulunan 200 günlük hareketli ortalamadan döndürdüler.Şu an itibarı ile de deutsche de 6.350 K kadar mal kaldı.Hafta sonuna kadar tüm asalakları temizleyecekler belli oldu.Ak yatırım ve bgc de tam zamanında devreye girdiler.
    Mart ta görüşürüz.(bu arada Ünsüz ünlünün satışları deutscheden hatırlatması yapan sn dipdip e de teşekkürler.)
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

800 milyon kar gelmesi muhtemel şirketin piyasa değeri 1.17 milyar olamaz. "yatırım tavsiyesi değildir"

4. Bugun itibariyle , yabancı takasında 11 milyon kusur var.Ünlü menkul dun ve bugun 9 milyona yakın sattıgına göre son 2 milyon kaldı
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by potaz34 Yazıyı Oku
    Bugun itibariyle , yabancı takasında 11 milyon kusur var.Ünlü menkul dun ve bugun 9 milyona yakın sattıgına göre son 2 milyon kaldı
    Şu an itibarıyla 157.000 lot kaldı.Haydi geçmiş olsun.Martta görüşürüz.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6. Bitti mi hocam eziyet

7.  Alıntı Originally Posted by udem Yazıyı Oku
    Bitti mi hocam eziyet
    DOÇE'nin malı bitti ama eziyete devam.

8. 2 gun once 3.5M alan BGC Yatirim Fonlari icin almis. Resmen savas veriyoruz şu tahtada

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 80/413 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •