Sayfa 64/87 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 505 - 512 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

1. Tuncay turşucu çektiği videoda 35 krş civari temettü demiş ancak geçen sene şirketin 600m civarı borç ödeyip ardından temettü ödediğini gözden kaçırmış olabilir. Bakalım temettüye kaldık oda kötü gelirse üzülerek..

2. Devlet şirketlerinde temettü ödeme kültürü yok denecek kadar az. Ancak varlık fonu bu gelenegi degiştirir ise tursg uzun vade alınabilir. Yok eger gene aynı kafayla devam ederler ise valla temettü için ben tursg almam kesinlikle.

3. Sevgililer gününde 4,95 kapattı.
    Çok ucuz kalmadı mı sizce de.
    Temettü dağıtacak mı? Dağıtacaksa ne kadar olur acaba?

Fırsat kokusu alıyorum ama Rusya Ukrayna gerginliği ürkütüyor.

Daha aşağı zor gelir gibi . Bilemedim.

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Devlet şirketlerinde temettü ödeme kültürü yok denecek kadar az. Ancak varlık fonu bu gelenegi degiştirir ise tursg uzun vade alınabilir. Yok eger gene aynı kafayla devam ederler ise valla temettü için ben tursg almam kesinlikle.
    ben de bundan dolayı güvenip alamıyorum. Düzenli temettü ödemesi yapacağım diye taahhüt etse temettü için alınır atılır bu fiyatlardan.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    1500 Lot alıp attım kenara
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Ne gördün ve abi bunda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Ne gördün ve abi bunda
    Valla temettü potansiyeli yüksek ilerde..Birde 4000 küsür banka şubesi aracılık yapıyor....Bilançoyu beğendim.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Evet, normal şartlarda sermayesi kadar kâr eden hisseler 9, 10 tl. civarı oluyor. Bu şirket yönetimi biraz problemli sanırım.. Bir kan değişikliği olmalı bence.

Sayfa 64/87 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •