Sayfa 691/912 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Sahte okeyler kol geziyor
    Santino hocam sahte olduğunu düşünüyorsanız buyrun satışa koyun 👍 950 binde alıcı var

2.  Alıntı Originally Posted by Radar06 Yazıyı Oku
    Çoğu satmış kurucu hissesini burada yorum yapıyor. Biraz daha yükselse hisse 1 elin parmağını geçmeyecek kişi hissede duracak. Ne A sı ne B si Aslan payını kurucu alacak..
    Allah birini bin etsin gardaş kimsenin gözü yok.Rahat ol.Kimse senden de birşey istemeyecek..🙃

3.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Allah birini bin etsin gardaş kimsenin gözü yok.Rahat ol.Kimse senden de birşey istemeyecek..🙃
    Ayrıca fiyat konusuna takılma nasıl olsa Aslan payını alacaksın Relaxxx..

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Gene bir gereksiz yorum yapayım dedim canım sıkıldı.. İşin özeti dışarıdan gelen yatırımcı yok,top kendi aralarında çevirip duruluyor Btr satan işkur alıyor gayet mantıklı bence birde invest minvest gibi yerlerde saçma sapan hikayeler Şubat sonuna kadar benim öngörüm ele vermeler olacak diğer hisseler de ondan sonra alan turşusunu kuracak orta vade ben kendi adıma Şubat sonuna kadar digert hisselere satıp ya btr büyük ihtimal altın fiziki buradaki hisserleride 2023 de Pandora nin kapağını açmak üzere mkk🙃. Yatırım tavsiyesi değildir.Karalamalardir.Allah nasip eder.Ömür verirse..
    Gereksiz konuşmayı çok severim.emma unutmayın! Biz işlerimizi plan kurucuların en büyüğü ve en iyisine teslim ettik.Sadece farkımız bu.

5.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Gereksiz konuşmayı çok severim.emma unutmayın! Biz işlerimizi plan kurucuların en büyüğü ve en iyisine teslim ettik.Sadece farkımız bu.
    Oflu sen ne geziyorsun ortalıkta bir orda bir burda. Üflememin etkisini iyi göstermesi için fazla ortalıkta dolanmasan iyi olur. Yat dinlenki üflemem fayda etsin iyicene.

6. ISKUR hisse adedi 2458,. İş bankası defter değeri yaklaşık 80 milyar. İmhada da diyelimki 100 milyar olsun. İşkurcuların bankadaki hakkı %10 ise 10milyar(1990 öncesi kar dağıtım oranına göre yazdım, böyle olmak zorunda değil tabiki) . 10 milyar/2458=yaklaşık 4 milyon lira hisse başı ödeme. Bu matematik senaryodur, yatırım tavsiyesi değildir. Başka fikri, hesabı olanlar varsa bilmek isterim.

Venus E4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Oflu sen ne geziyorsun ortalıkta bir orda bir burda. Üflememin etkisini iyi göstermesi için fazla ortalıkta dolanmasan iyi olur. Yat dinlenki üflemem fayda etsin iyicene.
    Ömrüm bu müebbet koğuşunda geçti.. Asosyal olduk buradada konuşmayayım nerede konuşayım.. Bırak isimleri nicklerden nerede ise adamların sıfatlarını çıkarır hale geldim 🙃🙃😊

8. Birileri yada çoğunluk mal cakacaklar kendince kâr yapacak, fiyatlar yine eski yerlere gelecek, önemli değil.Biz yine burada olacağız.Allah ömür verirse.Bizim meselemiz sadece para olsa bire on giden hisselerde nakitin hepsini taşırdık.Mesele derin,mesele ukbâ ,Mesele Fedailik, Biz fedaiyiz gardaş Biz Osmanlı'nın deli fedaileriyiz.Varsın biz yanalım varsın birileri kazandık saysın.Selametle Hoşçakalın.

Sayfa 691/912 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •