Sayfa 532/1044 İlkİlk ... 324324825225305315325335345425826321032 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Bunu zaten çizmiştim bugün siyah trend üzerine atmış.

2. Bu sende duruyormu hala mavi düşen 15.70 te.

Alkim ve Çemtaş fena durmuyorlar...

Bugün vakit geçti, yarına incelemeye çalışırım...

PKART bende bir miktar var. Çok önceden, çoğunu satmıştım; iyi ki de satmışım. Ne yapmaya çalıştığı belli değil...!!!

Artık PKART almam, kalanlar az nasıl olsa, batarsa sorun değil, çıkarsa seviniriz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. Tamam üstad yarın bakarız.

5. Küstürdüler sizi pkart sayfasında çok önceden dediğiniz sayfada paylaşımlarınızdan önce sanırım satmadım demiştiniz diye hatırlıyorum iyi geceler
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Alkim ve Çemtaş fena durmuyorlar...

Bugün vakit geçti, yarına incelemeye çalışırım...

PKART bende bir miktar var. Çok önceden, çoğunu satmıştım; iyi ki de satmışım. Ne yapmaya çalıştığı belli değil...!!!

Artık PKART almam, kalanlar az nasıl olsa, batarsa sorun değil, çıkarsa seviniriz...
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by disegno Yazıyı Oku
    Küstürdüler sizi pkart sayfasında çok önceden dediğiniz sayfada paylaşımlarınızdan önce sanırım satmadım demiştiniz diye hatırlıyorum iyi geceler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sattıktan sonra bir kısmını yerine koyma gafletinde bulundum...

O seviyesiz sohbetler ben satarken değil alırken oluyordu. Canımı sıkan o oldu zaten. Ben destek verdikçe sanki düşüren benmişim gibi saldırdılar, oysa o ara tahtayı iyi tutmuştum. Demek ki benim üstüme oynuyorlarmış...!!!!

O zamandan bu zamana da satmamıştım ama artık elimdeki az miktarı da satıp çıkarım. Artık kalsınlar baş başa...!!!

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sattıktan sonra bir kısmını yerine koyma gafletinde bulundum...

O seviyesiz sohbetler ben satarken değil alırken oluyordu. Canımı sıkan o oldu zaten. Ben destek verdikçe sanki düşüren benmişim gibi saldırdılar, oysa o ara tahtayı iyi tutmuştum. Demek ki benim üstüme oynuyorlarmış...!!!!

O zamandan bu zamana da satmamıştım ama artık elimdeki az miktarı da satıp çıkarım. Artık kalsınlar baş başa...!!!
    Siz doğrusunu yaptınız ama iyilikten anlayacak adam sayısı çok az, benim gıcık olduğum sadece laf sokan 3-5 kişi değil onlara karşı sessiz kalan büyük çoğunluk, birde yönetimin onca imalı hakarete karşılık ciddi bir ceza vermemiş olması, orada yazılanları ismi lazım değil birine karşı yapın iş üyelik iptaline kadar gider...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 532/1044 İlkİlk ... 324324825225305315325335345425826321032 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •