Sayfa 301/551 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 4408 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. bu piyasada olacak şeymiyfdi bu..şimdi haftalarca geri attık belki.

2. Amaç yatırımcıyı haberde geldi ama yükselmiyor psikolojisine sokmak. Ama arsa yüzünden ama başka sebepten illaki yükseleceksin. iki senedir buradayız çift haneleri görmeden bir yere gitmiyoruz, biz kazanamazsak sende al-sat ile üç beş kuruşa tamah etmek zorunda kalırsın yatırım tavsiyesi değildir...

3. Bundan sonra sadece yatırımcılar değil spekülatör de akıntıya karşı yüzecektir Aşağıya sürerse kendisi bilir.
    Ben akıntı filan bekleyemeyeceğim için bugün verdiği fırsattan faydalandım.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

4. [

QUOTE=Desidero74;5843747]Eyyyy spek , ölümcül hastalığa yakalan ilaç bulama emi ....

..................

İlaç için değil, speg...ve gizli yandaşları için Aminnn..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

5. Ortada bir spek falan yok. Patron var. Onun da master planı belli. Ky yi çırak çıkarmak. Baskılamak elindekini ucuza almaya çalışmak. Hisse fiyatı artınca sanki acı çekiyor adamlar. Hisse fiyatı artması demek bir gün çağrı fiyatına etki etmesi demek. Yoksa üstüne vazife mi, yok bu arsa ana holdingin diye kap atmak. Adama sorarlar yıllardır imarı olan ayazağa arsası değeri 300 milyon dolar. İlacın kendi bilançosunda. O fiyatlanmış mı? Hayır. Hiç bir şey fiyatlanmadığı gibi. Holdingin olan her değerine ilaç da % 37.28 oranında ortak. Ama o bizi ilgilendirmezmiş. Öyle diyorlar. Şirket ilgililerinin tavrı bu. e zaten holdingle ilgili hiç bir şey fiyata yansımıyor. İlacın direkt bilançosunda olanlar fiyata yansımadıktan sonra normal deği lmi. Adamlar kan davası güdüyor. Ben bekliyorum. Bakalım ne olacak. Ama bugün yaptığı hareketle iyice elini açık etti.

6.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Ortada bir spek falan yok. Patron var. Onun da master planı belli. Ky yi çırak çıkarmak. Baskılamak elindekini ucuza almaya çalışmak. Hisse fiyatı artınca sanki acı çekiyor adamlar. Hisse fiyatı artması demek bir gün çağrı fiyatına etki etmesi demek. Yoksa üstüne vazife mi, yok bu arsa ana holdingin diye kap atmak. Adama sorarlar yıllardır imarı olan ayazağa arsası değeri 300 milyon dolar. İlacın kendi bilançosunda. O fiyatlanmış mı? Hayır. Hiç bir şey fiyatlanmadığı gibi. Holdingin olan her değerine ilaç da % 37.28 oranında ortak. Ama o bizi ilgilendirmezmiş. Öyle diyorlar. Şirket ilgililerinin tavrı bu. e zaten holdingle ilgili hiç bir şey fiyata yansımıyor. İlacın direkt bilançosunda olanlar fiyata yansımadıktan sonra normal deği lmi. Adamlar kan davası güdüyor. Ben bekliyorum. Bakalım ne olacak. Ama bugün yaptığı hareketle iyice elini açık etti.
    Eğer acı çekiyorsa temettüyü aynen ilan ettiği gibi kısar, "alin size 10 kuruş temettü ! " der. O temettunun de 3-4 kurusu ziyan olmaz kardeşlere kalır.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

7. Speg... hisseyi aşağı çekerse bizede kademeli alış düşer.Aldım biraz daha.. Durmak yok, bıkmak yok ,sonunda herşey kötü olmayacak.Her şey daha da güzel olacak !Sabır sabır sabır.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

8. 10 kuruş dedik 29 geldi. Iyi, fena değil, bir yılı idare eder.

Sayfa 301/551 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •