Sayfa 499/657 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5250 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Ne desem ki forumlardan düşecek diyoruz düşünce topiklerden kovuluyoruz, istenmiyoruz.iyi niyetle yazıyorum ben seni ti ye aldım diyor.gulup geçiyorum ben de ne yapayım daha önceki 36 yi gördüğünde taban tabana gideceğini yazdım ve gerçekleşti hatta 32 den bana uyup sattığını söyleyen arkadaşa buyur burdan malını yerine koy dediğimde ti ye alan arkadaş neredeydi aceba o gün de yazmasını isterdim.Yigidi öldürün hakkını teslim edin.sorularina gelince suanki formasyon hedefi 42 44 arası.bu rakamları görürse 40 a stop koyar taşırım.benim stratejim böyle olur.
    sagol..fakat her sene senin dediğini yaptı..genelkuruldan sonra düştü..temettüuü önceden cebine koydu,,sonra hemen hesaplara geçmediği için,aşagıdan alamadık..alsak da çok yüksek oldugu için bütün yaz elimiz de bekledik..sonrası senin dediğin gibi oldu..benim sormak istediğim..ayhan yavrucu yokken,bir geri alım veya bedelsizle ters köşe yaparlarmı...

2.  Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    sagol..fakat her sene senin dediğini yaptı..genelkuruldan sonra düştü..temettüuü önceden cebine koydu,,sonra hemen hesaplara geçmediği için,aşagıdan alamadık..alsak da çok yüksek oldugu için bütün yaz elimiz de bekledik..sonrası senin dediğin gibi oldu..benim sormak istediğim..ayhan yavrucu yokken,bir geri alım veya bedelsizle ters köşe yaparlarmı...
    Geri alım veya bedelsiz fayda etmez, geçmişte her ikisini de yaptılar sonuç ve gelinen nokta ortada.ters köşe için Maslak imar sorunu çözüldü haberine odaklanilmali.

Bu ortamda kimse inşaat işine girmez çok özel bir şey olmadıktan sonra maliyetler çok arttı
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Geri alım veya bedelsiz fayda etmez, geçmişte her ikisini de yaptılar sonuç ve gelinen nokta ortada.ters köşe için Maslak imar sorunu çözüldü haberine odaklanilmali.
    ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Maslak imar sorunu çözülürse bu hisse tutulmaz. Ayrıca şu haliyle bile 150 mn KDV dahil kimse satmaz orayı. O değerleme çok komik...

5. genel kurul da neler oluyor...haber yok mu...

Olağan genel kurul, olağan şekilde sonlandı..
     Alıntı Originally Posted by partner Yazıyı Oku
    genel kurul da neler oluyor...haber yok mu...
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Ooooo! Agresif Hareketler.. Güzelllll
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,310
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yazma gereği duyuyorum nasıl gelip bu GAP i alacak dediysem ve aldıysa şimdide düşerken yukarıda bıraktığı GAP i alacak sonrası yine ayı piyasasi Nisan a kadar.32 36 arasında mal dağıtılacağını yazmıştım nasıl dagitlirmis anladınız mı bizde bilmiyorduk öğrendik işte malum hisse öğretti bizlere
    sn armada,
    yazılarınızı değerlendiriyor musunuz bilmiyorum ama mart ve nisan aylarında müthiş bir ayı piyasası olacak görüşünüzü niçin değiştirdiniz. ya da değiştirdiğinizi belirtmek ve özür dilemek istiyor musunuz?

Sayfa 499/657 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •