Sayfa 291/503 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Son bilanço düzeltilmeden spk hiçbir şeye izin vermez..
    Bu konuda uyarı bile aldı..
    Bilançosu hatalı bir şirketin bağlı ortaklıkları veya iştiraklerinde adım atmazlar sanırım..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burayı kaçırdım..

Bariz olan hata nedir?
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    2022 yatırımlarında kullnacağız dedi genel kurulda adam.

Yüksek ihtimal fabrikanın iç ürünleri için o para kullanılacak makinalar artık 1 2 milyon dolardan aşağı degil. 3 4 saglam makina alsalar o para gider zaten. ytd
    Teşvik belgesi alır sabayi ve ticaret bakanlığından. KDV istisnası yada SGK prim istisnası .. hatta sağlık gereçleri olduğu için bir miktar TÜBİTAK hibesi v.s

Lakin yine de en baba 20 milyon lira harcanır makine parkurunda... Eğer bizim kasada ki parayı yatırıma gömecek ise, 4 tane daha fabrika kurmalı. O da imkansız yaniii

Haaaaa, derse ki insülin ureticem yada enzim. İşte o zaman 10 milyon USD gerek..

https://twitter.com/drfahrettinkoca/...HJYnKugxg&s=19
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Muhasebe raporlanması esnasında yanlış faturalandırma olmuş diyen arkadaşlar,. Bu açıklama mi yoksa sizlerin tesbiti mi

Olmayan satış mı gösterilmiş
    Yoksa olan satış mı fatura edilmemiş

Bu yanlış rapor muhabbetiniz reel mi?

4. Merhaba

Bu şirketi yeni takip etmeye başladım. Dolar bazında özkaynaklarını sürekli arttıran, büyüyen bir şirket olduğunu düşünüyorum. Bu finansal tablolara sahip bir şirketin PD/DD oranının 2,22'de kalması çok şaşırtıcı.

Bilen bir arkadaş varsa şirketin ya da hissenin sıkıntısı neyse bana kısa bir özet geçebilir mi acaba.

Selamlar herkese

5. Pandemi ile 2-64 yolculuğu, dolar zirvesi 8usd,, ardından algı ile 1usd ye düşüş,,süper kar eden bir şirket ve süper zararda olan yatırımcı topluluğu...bitti
     Alıntı Originally Posted by nedenbilmem Yazıyı Oku
    Merhaba

Bu şirketi yeni takip etmeye başladım. Dolar bazında özkaynaklarını sürekli arttıran, büyüyen bir şirket olduğunu düşünüyorum. Bu finansal tablolara sahip bir şirketin PD/DD oranının 2,22'de kalması çok şaşırtıcı.

Bilen bir arkadaş varsa şirketin ya da hissenin sıkıntısı neyse bana kısa bir özet geçebilir mi acaba.

Selamlar herkese
    SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fk demek istediniz sanirim
     Alıntı Originally Posted by nedenbilmem Yazıyı Oku
    Merhaba

Selamlar herkese

7.  Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Pandemi ile 2-64 yolculuğu, dolar zirvesi 8usd,, ardından algı ile 1usd ye düşüş,,süper kar eden bir şirket ve süper zararda olan yatırımcı topluluğu...bitti

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Harika bir özet

8. Vakıf ile garanti , 40 bin lot toplamda mal aksalar, 3 milyon lot olacak takasları

Kaç aydır 40 bin lot alamadılar

Çok ilginç bir durum

Ziraat de 49 bin lot alsa, 3.2 milyon lot olacak takası

Sanki anlaşmışlar ve almıyorlar

Neyse ki nihayet isyat 6 milyon lot oldu takası..

A1 de ki 4.9 milyon lot duruyor gram kimişamadan... Satmak istese zaten bu hacim ile 5 liraya verse anca satar... Yani satmicak bu seviyelerden

Hesabıma göre 10 milyon lot alış olursa tahtada kemiksiz, hisse eski zirvesini aşar.

Yani 350 milyon liralık para girişi gerek.

Hangi salak bu sığ tahtaya o kadar parayı gömer ki ... Kimse gömmez. Patron dahi gömmez

Bu hisseyi ancak ky nin alım iştahı yükseltir. Sağlam bur habere ky çin ordusu gibi alır hisseyi

Ufukta sağlam bir haber görünmüyor.

Corona bitti artık... 15.30 üzerinde yataya baglicaklar tahtayı.. okkalı bir haver gelmedikçe, sürünür bu bantta

İlk üç aylık kâr önemli, muhtemelen düşük gelir. Corona bitti ve personel azaltımı yakındır. Personel azaltımı olmazsa, demek ki başka bir şey üretecek.

Uretmezse bike fadin imalat yapmalı. Sağlık bakanlığı ne ithal ediyor ise, ona yoğunlaşmak gerek.

Evet... Saplandik kaldık. .. endeks 900 puan da iken hisse 37 TL idi. Endejs üç jat olurken buz ise %70 değer kaybettik

Bakkal hesabı ile , 3 haneli rakama ulaşırsa ancak 900 puan da ki seviyesine gelmiş olacak.

Yani 99 liradan satmak bile kurtarmaz ... Ola ki tavanlara başlarsa, mevcut vefalı ahmak inatçı olan biz yatırımcılar, 99 TL den aşağı satmaz. Yani hisse satış ile karşılaşmaz. Sağlam bur habere pırrrr diye yükselir hacimsizce...

Hacimler 70 TL civarında başlar.

Direnç 8 USD...

Olumsuz senaryo ise; 2 yıl daha böyle devam eder 27 ile 15 arasında

Sayfa 291/503 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •