Sayfa 330/337 İlkİlk ... 230280320328329330331332 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Son 1 senedir takibimde olan bir tahta. Bu 1 senedir de hareketsiz denebilecek dar bir kanalda salınıyor.

Tahminimce 1 milyon dolar gibi bir güneş enerjisi yatırımı yapılmış. Bu yatirim için döviz bazlı kredi çekilmediyse hem yatırımın yapıldığı 2020 yılında kurun düşük olması hem de devreye alındıktan sonra enerji maliyetlerindeki aşırı yükselme sebebiyle 5 yıl olarak tahmin edilen yatırımın amorti süresi 2-3 yıl aralığında dolmuş olacak. Buradan edilen tasarruf da gelecek yıllar için kasada kalacak.

Ciro ve kârlılık tarafında işler iyi gidiyor. Temel olarak gayet iyi, her bilanço dönemi ucuzluyarak yoluna devam ediyor. Pd ve sermaye olarak da cazip duruyor.

İyi eğitimli, genç kuşak tarafından yönetilen bir aile şirketi görüntüsü var. Haber akışında rahatsız edici bir durumu yok gibi.

Thejackalav da buralarda yazmaya başladığına göre bundan sonra bu tahtanın oluru olur.

Sağlıkla yaşayıp görelim.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bossini Yazıyı Oku
    Son 1 senedir takibimde olan bir tahta. Bu 1 senedir de hareketsiz denebilecek dar bir kanalda salınıyor.

Tahminimce 1 milyon dolar gibi bir güneş enerjisi yatırımı yapılmış. Bu yatirim için döviz bazlı kredi çekilmediyse hem yatırımın yapıldığı 2020 yılında kurun düşük olması hem de devreye alındıktan sonra enerji maliyetlerindeki aşırı yükselme sebebiyle 5 yıl olarak tahmin edilen yatırımın amorti süresi 2-3 yıl aralığında dolmuş olacak. Buradan edilen tasarruf da gelecek yıllar için kasada kalacak.

Ciro ve kârlılık tarafında işler iyi gidiyor. Temel olarak gayet iyi, her bilanço dönemi ucuzluyarak yoluna devam ediyor. Pd ve sermaye olarak da cazip duruyor.

İyi eğitimli, genç kuşak tarafından yönetilen bir aile şirketi görüntüsü var. Haber akışında rahatsız edici bir durumu yok gibi.

Thejackalav da buralarda yazmaya başladığına göre bundan sonra bu tahtanın oluru olur.

Sağlıkla yaşayıp görelim.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olacak dostum, dediğin gibi oluru var. Ufaktan şimdilik
    Saygılar bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

3. 6.7 milyon net kar geldi, hayırlı olsun.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Arttırıyoruz fiyatlama düşüyor, Devam arttırmaya ufaktan bakalım ne kadar düşecek.
    240 milyon piyasa değeri ile şimdilik arttırmaya devam.
    Saygılar bol kazançlar

5. Tmpol yeni aşkım. Pkart sa bitmeyecek aşkım. Seviyorum sizleri.relaxx

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arttırmaya devam...Şimdilik biriktirme modu.
    Bakalım ne yapacak.

7. vay vay vay.....ters indikatör buraya gelmiş....

doğru hisse ama yanlış adam...bakalım bu iş nasıl yürüyecek ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. yahu 2022 yılının hissesi dediğin plastikkartı bırakıp da buraya mı geliyorsun...
    görünmeyenlere sen de mi inanmadın da şimdi bu hissede görünenlere geldin ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 330/337 İlkİlk ... 230280320328329330331332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •