Sayfa 119/1000 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 945 - 952 arası.

Konu: Vıop XLI

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben GARAN'da bir düşüş sonrası 1-2 yıl içinde defter değerine geleceğine inanıyorum.

Geri alım planını uygulayanlar haklı çıktık demek için uygun zamanda GARAN'ı yükseltir, BBVA'da başta operasyona karşı çıkanlar olmuş.

Hemen el atmalarını ise beklemiyorum. Hem geri alıma katılanları enayi yerine koymamak hem de gereksiz kaynak bağlamamak için.
    10 yıldır sürünüyor garan, neden şimdi bu karar alındı. Buradaki birçok kişi gibi önümüzdeki dönemin bankacılığın önünün acilacagini düşünüyorum. Bu nedenle hazır fiyatlar dusukken bu oeprasyon oldu gibi. Ykbnk da koç topladi. Çıkıp özellikle operasyon çekmelerine bence gerek yok zaten ederine gelecektir.

2. Tekstil sektörü kayıt dışının çok olduğu bir alan, ben çok ilgilenmiyorum.

Yayla Gıda bana biraz pahalı geldi, Tat Gıda, Pınar Süt daha ucuz gibi.

Öte yandan millet ucuza bir şey yeme derdinde ve evde pilav yapmayı dahi bilmeyen yığınlar var. Biri ekşi sözlüğe yazmış pilav yaptım ama çok tatsız içine ne koymak gerekiyor demiş. Geçen TV'de anlattılar hazır gıdalara yasal katkılar konuluyor ve lezzetli oluyor dediler. Niğde'de nohuttan gevrek yapma pilanları varmış, mısır gevreği gibi tutar ise ilginç olur.

Discovery Channel'da Heinz Ketchup, Campell Soup, Kellogs, konserve ekmek, fasulye konserversi ve bir kaç hazır gıda fabrikasının gösterimine rast geldim, oldukça ileri teknoloji aslında.

Akeriyeye de veriyor olabilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    sun tekstil halka arzi talep 2.5 kat olmuş..bakalim ordan bi gol atabilem mi kısmet..
    dostum... cuma ne demiştim.... saatlikler sat verdi.... yine şaşmadı benim saatlikler

Stagflasyon ortamında.!!!
    Ayı piyasasında borsada.!!!
    Gel gele inanma.!!!
    Çekirge bir zıplar.!!!
    2 zıplar.!!!
    Sonunda havlu atar.!!!
    Batakhaneden uzak durmakta .!!
    Fayda var.!!!
    Gez eğlen paranla.!!!
    Hayatını yaşa.!!!
    Balınalara yem olma.!!!
    Saygılarımla.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Bosporos abi cisim yaklaşıyor ne gezmesi ne eğlenmesi, vaktin varsa ek iş yap.
    Marketten alışveriş yapmaya paran yetmez dolarını bozdursanda geçinemen

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    10 yıldır sürünüyor garan, neden şimdi bu karar alındı. Buradaki birçok kişi gibi önümüzdeki dönemin bankacılığın önünün acilacagini düşünüyorum..
    Önümüzdeki günlerde bankaların daha sıkıntılı döneme gireceğini düşünüyorum.
    TR, borç ödemesini yapamama durumu var...

Her yerde açıklaması var, tekrara gerek yok.. Altınları satsakta -27 milyar USD,rezervler..

Kışa doğalgaz ödeyebilir miyiz?
    Arabın swapı, ihracatçının dövizi, bozdurulan,kkm ye yatanla geldik bugünlere..sonrası ?

Kuzey koreye dolar mı bastıracağız??

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Gaztaş kara deliğe dönmüş..Ona dövüz yetiştiremiyorlar..
    Bu yaz ona çalışacağız
    Yada gazsız kalacağız..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 119/1000 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •