Sayfa 404/1122 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Nkolay için el koymakla uğraşmasına gerek yok zaten mevduat garantisi olmayan bir ürün. Yani adamlar yarın çıkıp bi katakulle battım dese üstüne bi bardak soğuk su ikram ederler herkese. Dönemin iktidar yalaması ihlas finansın bıraktığı ihlaszedeleri unutmayın

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    en iyi getiri Nkolay %22 veriyorsa kkm %17 iken yıllık sadece %5'lik bi farkı kaçırmayayım diye yıllık %100 beklenen kur getirisi ihtimalini çöpe atmanın mantığını anlamıyorum. ha hükümet farkı ödemez paralara el koyar falan korkusuysa senin normal nkolaydaki paraya da el koyar, ppf'deki baf'taki paraya da el koyar devlet bu yetkisi çok, hele türkiyedeki gibi ülkelerde sınırsız.

3 ay vade çok uzun diyorlar ona da katılmıyorum vade 3 ay olmasa aralıkta girdiğimde 1 ay sonra ocakta getiri düşük diye çeker marttaki büyük yükseliş fırsatını kaçırırdım. ha para sürekli lazım oluyorsa o zaman senin mevduatla işin yok zaten sen ppf'cisin o da bu forumun konusu değil.

2.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    en iyi getiri Nkolay %22 veriyorsa kkm %17 iken yıllık sadece %5'lik bi farkı kaçırmayayım diye yıllık %100 beklenen kur getirisi ihtimalini çöpe atmanın mantığını anlamıyorum. ha hükümet farkı ödemez paralara el koyar falan korkusuysa senin normal nkolaydaki paraya da el koyar, ppf'deki baf'taki paraya da el koyar devlet bu yetkisi çok, hele türkiyedeki gibi ülkelerde sınırsız.

3 ay vade çok uzun diyorlar ona da katılmıyorum vade 3 ay olmasa aralıkta girdiğimde 1 ay sonra ocakta getiri düşük diye çeker marttaki büyük yükseliş fırsatını kaçırırdım. ha para sürekli lazım oluyorsa o zaman senin mevduatla işin yok zaten sen ppf'cisin o da bu forumun konusu değil.
    Haklısınız ama ben bu hükümetin hiçbir icraatına güvenmiyorum. Yarın öbürgün şapkadan tavşan çıkarıp doları 12 TL'ye çekerlerse ne yapıcam, %100 KKM getirisini hazinenin karşılama şansı var mı, bunu frenlemek için ne gibi suni manipülasyonlar yaparlar, bunlara muhatap olmak istemiyorum. Dolar alır satarım daha iyi

3. isgyo 14.59 alış, haz. vad. satış 15.31 mk 63.20

4.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    isgyo 14.59 alış, haz. vad. satış 15.31 mk 63.20

iyi diyorsun da nakit kalmadı hepsini bağladık neredeyse.
    Son düzenleme : TOPRAK-SERDAR; 31-05-2022 saat: 12:26.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Selamlar herkese. Uzun süredir mevduat tan uzak kaldım kkm hangi bankada daha avantajlı yardımcı olabilecek kimse var mı

7. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Selamlar herkese. Uzun süredir mevduat tan uzak kaldım kkm hangi bankada daha avantajlı yardımcı olabilecek kimse var mı

üst limit %17 bu rakamı veren herhangi bir bankada açabilirsiniz farkı yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 404/1122 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •