Sayfa 308/993 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Fiyat istikrarını "işimize gelen" seviyede bir döviz kuru ile cari fazlayı sağlayarak oluşturmaya çalışacağız...

daha ne desin
    69 69 lamı?
    Cari fazla sağlayacak .!!!!

Tam Aziz Nesinlik vaka.!!!

Ayhan Başkana havale ediyorum.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. bospor, hayat pahalılığı ile enflasyon ilişkisi nasıldır..?
    aralarında bir korelasyon var mıdır, açıklarsan biz de öğrenmiş oluruz..

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    eski yönetici 1500 usd ye sadece yalıtım maiyeti çıkarmıştı a.q millette tuttuğunu si... derdinde...Ben kendi ekibime 800 usd ye tüm binayı çatısı dahil yaptırdım...İyi ki yaptırmışım...
    bu sene değildir bu herhalde 11 katlı 44 daireli binayı 2 sene önce eylül ayında daire başı 7.250 tl ye yaptırdık yaklaşık 1.000 doalr geçen yıl aynı işi diğer bloğa 15.000 demişler yaklaşık 2.000 dolar bu sene herhalde 25.000 civarı derler yaklaşık 1.600 doalr
    bu tip işleri dolarla hesaplamak şu dönemde mantıklı değil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bospor, hayat pahalılığı ile enflasyon ilişkisi nasıldır..?
    aralarında bir korelasyon var mıdır, açıklarsan biz de öğrenmiş oluruz..

Timothy Ash
    @tashecon
    ·
    1 Std.
    Turkey - Erdogan apparently knows better than generations of Nobel economists. Says that Western views that inflation is caused by overconsumption is just wrong. We should just all retire then and let Erdogan run global economics.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Timothy Ash
    @tashecon
    ·
    1 Std.
    Turkey - Erdogan apparently knows better than generations of Nobel economists. Says that Western views that inflation is caused by overconsumption is just wrong. We should just all retire then and let Erdogan run global economics.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    japonya gibi olamaz mıyız yani, hayatın pahalı olduğu lakin enflasyonun eksi olduğu bir ülke..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu sene değildir bu herhalde 11 katlı 44 daireli binayı 2 sene önce eylül ayında daire başı 7.250 tl ye yaptırdık yaklaşık 1.000 doalr geçen yıl aynı işi diğer bloğa 15.000 demişler yaklaşık 2.000 dolar bu sene herhalde 25.000 civarı derler yaklaşık 1.600 doalr
    bu tip işleri dolarla hesaplamak şu dönemde mantıklı değil
    Pandeminin 1. yılında yaptırdım...m2 birim fiyatı 70 den yaptırmıştım...

herkes ek bilmemne uzmanı olmuş ev müjdesi nerede diye soran yok

Merkez Bankası, 11.06.1930 tarih ve 1715 sayılı Kanun ile 150.000 hisseden oluşan 15.000.000 TL sermayeli bir anonim şirket olarak kurulmuş olup hisse senetleri (A), (B), (C) ve (D) olmak üzere dört sınıfa ayrılmıştır.

Bu ne iştir.!!!???
    Merkez Bankası

Teknik olarak iflas etmiş bir anonim şirkettir.!!!

Bu iflas etmiş anonim şirketini tüm bastığı.!!
    Dolaşımda olan banknotlar.!!
    Yani banknot =senettir.!!
    Karşılıksız senet değerindedir.!!!
    Bu muhalefet partileride kış uykusundadır.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 308/993 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •