Sayfa 546/821 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. İşlem hacmi her geçen gün artıyor, halen ucuz...

2.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Çok benzer bir hikaye başka bir konserveci konut yapmış çok taze 200 dönüm Turgutlu
    . 1850 konut
    750 k ortalama fiyat ile 1.4 milyar tl
    %50 den 700 milyon yaklaşık değer hesaplıyorum

Ama lansman yapılmış şimdi bizim proje başlasa orası bitince bizim inşaat bitmiş olur...
    Bekleme sebebi bu olabilir büyük bir gyo cu projelerin çakışması ciddi bir sorundur der...

https://www.google.com/amp/s/www.mil...aniyor-6763325

Bir dost
    Lokasyon olarak Tukaşın yeri çok daha iyi. İzmirden gelen ana yol cepheli köşe ve çok daha merkezi bir yerde arsa. Kat karşılığı verilip proje yapılırsa en az 1 milyar gelir elde eder diye hesaplıyorum. Satılırsa eğer bence 500 milyonluk değer.

Yatırım amaçlı gayrimenkul 53 milyon tl bilançoda..

Bir dost

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Yatırım amaçlı gayrimenkul 53 milyon tl bilançoda..

Bir dost
    Aynen öyle. Gizli bir değer var burada. Sevgili olimpik forum hatırlar netaş arsa beklentisi ile 7 den 70 gitti. Satılınca özsermaye çok yükseldi. Ordan bir bedelsiz haberi ile 307 ye gitti. Gerçi netaşın gitmesi için şartlar o zaman çok müsaitti. Piyasa değeri çok uygundu ve ümraniye arsası iyi para etti. Tukaşa bir örnek olamaz ama bu tür durumlarda hisseler genelde büyük ralli yaparlar. Finansalları ve faaliyetleri iyiyse tabi ki.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Aynen öyle. Gizli bir değer var burada. Sevgili olimpik forum hatırlar netaş arsa beklentisi ile 7 den 70 gitti. Satılınca özsermaye çok yükseldi. Ordan bir bedelsiz haberi ile 307 ye gitti. Gerçi netaşın gitmesi için şartlar o zaman çok müsaitti. Piyasa değeri çok uygundu ve ümraniye arsası iyi para etti. Tukaşa bir örnek olamaz ama bu tür durumlarda hisseler genelde büyük ralli yaparlar. Finansalları ve faaliyetleri iyiyse tabi ki.
    Hatırlamam mı,,ne günlerdi o günler forumda 600 kişi vardı,,bütün gözler gelecek haberdeydi,,hisse 20 lerdeydi,,bi ara bi korku salıp 7 lere kadar paraşütsüz düşmüştü,,ordan arsa satışı+%900 bedelsiz ile 304 leri görmüştü,,ben 287 lerden falan çıkmıştım,,bizim kuzen 304 den tam nokta atışı yapmıştı.

Bilançoda görülen 53 milyon maliyet bedelli arsa,işe başlandığında bir anda 500-600 milyon tl ye dönüşmesi işten bile değil.Özkaynağı artırıcı unsur olacaktır.Yani şu anda 3.29 gibi görünen pd/dd,,2 ler gibi görülmelidir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Hatırlamam mı,,ne günlerdi o günler forumda 600 kişi vardı,,bütün gözler gelecek haberdeydi,,hisse 20 lerdeydi,,bi ara bi korku salıp 7 lere kadar paraşütsüz düşmüştü,,ordan arsa satışı+%900 bedelsiz ile 304 leri görmüştü,,ben 287 lerden falan çıkmıştım,,bizim kuzen 304 den tam nokta atışı yapmıştı.

Bilançoda görülen 53 milyon maliyet bedelli arsa,işe başlandığında bir anda 500-600 milyon tl ye dönüşmesi işten bile değil.Özkaynağı artırıcı unsur olacaktır.Yani şu anda 3.29 gibi görünen pd/dd,,2 ler gibi görülmelidir.
    Netaş ve vkgyo da çok güzel anlar yaşamıştı......YTD
    Belki tukas da bunlardan biri olabilir........

7. Bu arsa işi hisse adının tukAŞK olarak değişimine sebep olabilir mi ...

Sayfa 546/821 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •