Sayfa 147/488 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 3900 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugünkü kıpraşmanın sebebi nedir acaba, defalarca 10'ları geçip geri geliyor, bakalım bu sefer istikrarlı bir çıkış yapsa keşke.
    KY kalmamış anlaşılan, ben, Bozoklu ve Temelci var sadece ülkenin telekomunda.
    Arab’ın şekeri olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugünkü kıpraşmanın sebebi nedir acaba, defalarca 10'ları geçip geri geliyor, bakalım bu sefer istikrarlı bir çıkış yapsa keşke.
    KY kalmamış anlaşılan, ben, Bozoklu ve Temelci var sadece ülkenin telekomunda.
    İkinci tur için bende dün gelmiştim ne kadar kalırım bilemiyorum

3. 40 milyar dolardı bir zamanlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    40 milyar dolardı bir zamanlar.
    Şimdi tahtacıların oyuncağı olmuş, yok o gelecek, yok şu gelecek diye hissede oyun çeviriyorlar, ülkenin tek dağıtıcı şirketine yakışmıyor 1.980 milyar değer.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şimdi tahtacıların oyuncağı olmuş, yok o gelecek, yok şu gelecek diye hissede oyun çeviriyorlar, ülkenin tek dağıtıcı şirketine yakışmıyor 1.980 milyar değer.
    ŞU GELECEK BU ALACAK ŞUNA SATILACAK GİBİ HABERLER SADECE ALGI YARATARAK MAL BOŞALTMAYA YÖNELİK SÖYLENTİLERDİR.TAM BİR İSRAF EKONOMİSİYLE YÖNETİLEN VE ENFLASYONDA DÜNYA ŞAMPİYONU OLMUŞ BİR ÜLKEDE SEÇİME 11 AY KALA KİMSE GELİP SİZDEN MAL ALMAZ ŞİRKET ALMAZ ARKADAŞ. SEÇİMİN SONUCU KESİN BELLİ.kimse parasını riske atmaz. ne katar ne BAE nede sSUDİLER.. NE OLACAKSA SEÇİM SONU OLUR.adam bas bas bağırıyor o paraları geri alacam hesap soracam ve kuruşuna kadar alıp hazineye koyacam dediği bir ortamda alım satım olmaz YÜREK İSTER ŞİRKETİN KARI ANORMAL DÜŞTÜ HATTA ANORMAL DÜŞÜRÜLDÜ. aynı şeyleri yaparlar diye hepimiz korku tüneline girdik. inşallah herşey gelecekte güzel olur sayın ortaklarım.

yatırım tavsiyesi değildir. şahsi düşünncemi yansıttım kimse etkilenmesin lütfen.
    Son düzenleme : .bozoklu.; 22-06-2022 saat: 15:06.

6. Çok sıktılar. Şu lisans haberini yollayın artık. Neyi bekliyorsunuz hala.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

7.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Çok sıktılar. Şu lisans haberini yollayın artık. Neyi bekliyorsunuz hala.
    Şirketin vizyonu ile ilgili en ufak bir girişim yok maalesef, uyduruk beklentilere bel bağlamış millet.
    Lisans süre uzatımı, 5G vs gelişmelerle hisse istikrarla yola koyulabilse keşke.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirketin vizyonu ile ilgili en ufak bir girişim yok maalesef, uyduruk beklentilere bel bağlamış millet.
    Lisans süre uzatımı, 5G vs gelişmelerle hisse istikrarla yola koyulabilse keşke.

SAYIN ARKADAŞLARIM BU TTKOMDA YİYİCİ YAMYAMLAR OLDUĞU SÜRECE hisse ne satılır nede iyi kar bırakır çünkü birinci çeyrekte adam 6,5 milyar kar ediyorken çeyreksel olarak 560 milyon kar yazdırdı geri kalan 6 milyar nerede?1,5 milyar yatırım yaptık diyor. geriye üç aylık gider 4 milyar .işte çiftlik şirket budur. bu durum beni uyandırdı vurgun çok devasa büyüklükte.. hisselerimin yüzde 80 nini çıktım ve tekfene geçtim 46 tl hedef fiyat veriliyor.çok şükür ki geçmişim.yedi ceddime vasiyetim var tayyip beyin iktidarında türkiye varlık fonu hissesi almasınlar diye.boşuna sitrese girdim burada ve yiğit bulut elimize üçün birini verdi.borsada çok fırsatlar var kardeşlerim yine siz bilirsiniz yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir bozoklu amca neden giderken bize yazmadın demeyesiniz diye yazdım.hakkınızı helal edin lütfen kul hakkından çok korkarım. yazdıklarım şahsi fikrimdir yanlış düşünüyor olabilirim. kalın sağlıcakla..ölünceye kadar da tekfende beklemeye karar verdim ALLAH pişmanlık vermesin. amin

Sayfa 147/488 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •