Sayfa 209/413 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Sn. Meteor
    Dün Düşüşü dolardaki dusus kadar oldu dogru.
    Ama diyorum,
    Usd 15-15.50 civarinda daha hareketine baslamamisken biz 4.80-90 bandina gittik. Yani dolardan ayrisarak yukseldik. Sonra dolar 17.45lere geldi ki biz onu fiyatlamadik.
    Aslinda dusmek icin bahane ettigi sey dusmesini gerektirecek bisey degil.
    Demem o ki dediginiz gibi cok riskli bir tahta.
    Asagi basmaya basladigi gunler hep en dipten kapatir ki gun ici alan herkes zarar etsin..
    Cok kisa bantra gel geller yapar aha dondu dedirtir yine en dipte kapatir..
    Yukari dondugu gunlerde oyun stili cok benzerdir..
    Trade edeni malsiz birakir..
    Boyle tahtalarda hergun ekran izleyip islem acmamak (ozellikle kredili) gerek. Yatirim yapip bakmayacaksin.. gunu gelecektir. Ozaman hem sinir hastasi olmazsin hem lot kaybetmezsin.. borsada 3kere iflas etmis biri olarak beni bataktan 1.80lerde maliyetlenerek kredi kaldiracli islem yaptigim GSD cikartti ( kaybedecek birseyim yoktu..)
    Ucuzlugunu F/K sini hep havuc olarak kullanma tarzi var bunun.. bir babayigit fon kademeleri kirarak alacak ki baskiya rahmen yurusun ozamanda eminim faaliyetleriyle ilgili kap atar.. (bir zamanlar Tire kutsan tahtasindaydik onun yaptigi gibi 2tlden 1.10a dusurdu suan 24..)
    Sonuc olarak riskli bulmaniz yuzde 20-25 ile tasimaniz cok dogru. Profesyonelsiniz..
    Benim unuttugum lotlarim var ve kafamdaki hedefe kadar suresiz surem var.
    Rasgele..
     Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Bazı şeyleri görüyorum ama yazıp yazmamakta kararsız kalıyorum. Mesela dün hissenin düşüşü neredeyse dolardaki düşüş kadar oldu ama yurt dışı kuru yük hisseleri (benim bildiğim kadarıyla bize en benzer olan sadece Supramax gemileri olan Egle) düşüş sonrası yükseliş tepkisi vermişti. Bundan önce de yurt dışı kuru yük hisseleri düşüşte iken onlara ayak uydurmuştuk ama doların artışına ayak uydurmamıştık. Bugün dolar, borsa hatta yatırımcısını 8 aydır süründüren Gsdde artı ama Gsdho�da daha açılıştan baskı var. Gsdho hakkında temel analiz ile ilgili fikirlerim değişmese de beni en çok yoran hisse olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle saldım artık, kendi adıma dönüşü görmeden asla pozisyon artırmam ve portföyde ağırlığı %20-25�i geçmesi riskli demeye devam ediyorum. Kişisel görüşümdür asla YTD.

https://www.nasdaq.com/market-activi...alyst-research
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Serhateco Yazıyı Oku
    Çıkarken kılı kırk yaran ama düşmeye geldimi en ufak sebepte düşmeye hazır olan şirketimiz umarım haftaya agresif hareketler yapmaz.
    Hata bizde infoya tahtacıya patrona ona buna laf söylememek lazım .

Takip ekranına bile koymadığımız ne olursa olsun yanından geçmiceğimiz bazı grup şirketleri var.

Sonra sürat oraya doğru gidiyor hatta çoğu kişiden aynı muameleyi görüyor.

3. Yineliyorum İNFO nun terste kaldigini gormedim..
    2M lot bugun satis ortalamasi 3.94..

4.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Yineliyorum İNFO nun terste kaldigini gormedim..
    2M lot bugun satis ortalamasi 3.94..

Info gibi ben öle kurumun Allah belasını versin her fırsatta düşüyor elinden geleni yapiyor

5. Ve yine en dip fiyattan kapatti.. 87de İşBank alim gibi yapti orda yine dondu tahta dedirtti ordan bile alan bukadar dusmus kagitta 5 kademe zarar etti..

6. Temettü vericez diyor aylarca tarihi açıklamaz. Tarihi açıklar verebileceği en uzak tarihe atar.Bedelsiz vericez diyor hiçbir kap bildirimi gelişme yok oda kim bilir ne zamana.

7. Temettü dediler verdi. Üstüne bir de bedelsiz açıkladı. Şirket daha ne yapsın? ....bu kadar güzel haberi hiç eden başka firma varmıdır bilmiyorum. Şirket baya ihlas holding performansı sergiliyor. Burada ve Twitter da millet sover hale gelmiş yine... Klasik aynı hareketleri yapıyor...insafsızca bastılar yine asagi defter değeri olmuş 0,55...macd ,rsi günlük de daha önceki dip noktalarına yaklaşmış. Tabi ki herkesin kendi kararı... Ama meteor 78 in dediği gibi paranın hepsini buna gömmek çok riskli.

8. bugün gel gel yaptıığı belli idi 3.80 iki defa gördü dün ve bugün 4 üstüne atmalı bir an önce bence al sat değildir

Sayfa 209/413 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •