Sayfa 713/993 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Burada pek konuşanı görmedim ama 1 doların 1 euroyu geçmesi ciddi bir olay bence.birkaç güne gerçekleşecek gibi.

2. Kurban kesmek farz değildir bir çok saftirik bunu farz bilir. Yaşadığı dinden bihaber çok fazla insan var. iyi bayramlar.

3. Dövizden kkm yaptım 3 ayım dolmak üzere tekrar dövize dönmek istersem makas uygulanıyor mu? İlk bozduğum döviz tutarını aynen makas olmaksızın alabiliyor muyum bilen var mı aceba ? Teşekkür ederim..

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Dövizden kkm yaptım 3 ayım dolmak üzere tekrar dövize dönmek istersem makas uygulanıyor mu? İlk bozduğum döviz tutarını aynen makas olmaksızın alabiliyor muyum bilen var mı aceba ? Teşekkür ederim..
    Döviz bozmak suretiyle KKM yaptıysanız, vade gününde MB saat 11.00 kuru ile bire bir aynı dövizinizi geri alabiliyorsunuz.
    Ancak bu işlem kamu bankalarında saat 11.00-12.00 arasında yapılabiliyor.
    Bu saat aralığında bankanıza gidio dövize dönmezseniz yani saat 12.00’den sonra bankanın gişe kuruna tabiisiniz.
    Müşteri temsilcinizi arayıp detaylı bilgi almanızı tavsiye ederim.
    Özet bilgi bu şekilde.
    TL’den KKM yaptıysanız ve dövize dönmek istiyorsanız direkt bankanın gişe kuruna tabiisiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Burada pek konuşanı görmedim ama 1 doların 1 euroyu geçmesi ciddi bir olay bence.birkaç güne gerçekleşecek gibi.
    Sn Batman’a koooş diyorum günlerdir.
    Mağdurum.
    Euro kasasını camdan kurtaramıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Döviz bozmak suretiyle KKM yaptıysanız, vade gününde MB saat 11.00 kuru ile bire bir aynı dövizinizi geri alabiliyorsunuz.
    Ancak bu işlem kamu bankalarında saat 11.00-12.00 arasında yapılabiliyor.
    Bu saat aralığında bankanıza gidio dövize dönmezseniz yani saat 12.00’den sonra bankanın gişe kuruna tabiisiniz.
    Müşteri temsilcinizi arayıp detaylı bilgi almanızı tavsiye ederim.
    Özet bilgi bu şekilde.
    TL’den KKM yaptıysanız ve dövize dönmek istiyorsanız direkt bankanın gişe kuruna tabiisiniz.
    Çok çok teşekkür ederim birader...

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Çok çok teşekkür ederim birader...
    Rica ederim.
    Çok saat 12.00’a da kalmayın . Hesabın kapatılması döviz alım işlemi derken süre geçerse mağdur olabilirsiniz.
    Saat 11.10 gibi Şubede hazır bulunmakta fayda var.

8.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Burada pek konuşanı görmedim ama 1 doların 1 euroyu geçmesi ciddi bir olay bence.birkaç güne gerçekleşecek gibi.
    Alt nokta 0.82

Sayfa 713/993 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •