Sayfa 449/612 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Beyler size boşuna araştırın demiyorum alıp hissenin üzerine yatiyorsunuz. Sonra burada birileri bilgi paylaşsın diye sayfaya belki günde 100 kere giriyorsunuz. Allah için kaçınız Dap yapıyı arayıp ön kayıt bıraktınız telefonu açana acaba "ev alacağım Pendik'ten ben kardeşim" dediniz.
    Beni devamlı ararlar efendim size şurdan şu avantajla daire verelim derler ben pendik için aramıstim derim uçakla çok seyahat ediyorum tercihim bu yüzden burasi derim ses yok sır gibi saklı iyi günler derler birgün bende onlara iyi günler diyeceğim.

2. Tebrikler sayın kartal bakın hissesi olan herkes arasın bakın ben yazıyorsam bir şey bildiğimden yaziyorum buraya bir gün boş muhabbetine birşey yazmisligim var mi? Bugün arayın mesela deyin ki ne oldu Pendik projeniz ben buradan daire alacağım deyin bol bol talep oluşturalım merak etmeyin bogaziniza yapismazlar. Bakın bu sefer farklı buraya da başka bir şey yazmiyacagim herkes beleşe bilgiye alışmış. Aylardır 3-4 arkadaş haricinde bilgi paylaşımı yapan kimse yok. Burdan belki 3-5 bir şey kazanırsınız ya sonra!! yine milletin lafına uyup hisse bulup kaybedersiniz kendiniz araştırın bir şeyleri bedava peynir fare kapanında olur.

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Tebrikler sayın kartal bakın hissesi olan herkes arasın bakın ben yazıyorsam bir şey bildiğimden yaziyorum buraya bir gün boş muhabbetine birşey yazmisligim var mi? Bugün arayın mesela deyin ki ne oldu Pendik projeniz ben buradan daire alacağım deyin bol bol talep oluşturalım merak etmeyin bogaziniza yapismazlar. Bakın bu sefer farklı buraya da başka bir şey yazmiyacagim herkes beleşe bilgiye alışmış. Aylardır 3-4 arkadaş haricinde bilgi paylaşımı yapan kimse yok. Burdan belki 3-5 bir şey kazanırsınız ya sonra!! yine milletin lafına uyup hisse bulup kaybedersiniz kendiniz araştırın bir şeyleri bedava peynir fare kapanında olur.
    Temel bey bildiğiniz ne varsa buraya yazsanız ne olur mesela? Niye hep bu gizlilik?

4. Ya ne gizliliği daha ne yazılır okuyamıyor musun? ne yazmışım oraya yapman gerekeni yapmıyorsun ne bu gizlilik diyorsun. Ne diyeyim ki ben, balığı vermiyorum evet balığı tutmayida öğretmiyorum belki ama balık iğneyi yuttu misineyi çek diyorum be kardeşim daha ne diyeyim. Benim yerimde siz olsanız varya başlarım sizin carkiniza bir bok yaptiginiz yok der bir daha buraya girmezdiniz.
    Ne kadar belesci bir toplumuz böyle ya armut piş ağzıma düş geçen biri geldi üste bir soru sordu cevabını verdim adam bir teşekkür bile etmedi s. Olup gitti

5. Sonuna 0 eklemesi lazım ki değerini bulsun, piyasa değeri çöp seviyesinde olan bu şirket elbet bekleyenin yüzünü güldürecek, dolar 7 tl iken 4,20 - 4,90 çalışan hisse
    Dolar 17,60 tl de
    An itibari ile 5,48 çalışıyor.
    Sonuna bir 0 sıfır yakışmaz mi
    BİST bundan daha ucuzu varda bizim haberimiz mi yok.

6. Vatandaş çivi gibi kafasına vurmadan ne yapması gerektiğini anlamıyor

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,273
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Vatandaş çivi gibi kafasına vurmadan ne yapması gerektiğini anlamıyor
    işine gelmiyordur belki

y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    işine gelmiyordur belki

y.t.d
    Bazen diyorum ya burdakiler biliyor ama yazmıyor benim yazmamı istiyorlar bir şeyleri yada diyorum harbiden araştırmaktan bu kadar uzaklar.. Ya sizin için diyorum hey arayın Dap yapıyı ön kayıt oluşturun sorun bir gelişme varmı yok mu öğrenin. Şansa bir iki hisseden böyle sansa belki kazanırsınız ee sonra araştırma yok temel eğitim alma yok teknik öğrenme yok. Sonra vay patron vay yönetim. Benim burda 1.5 yıldır bir kere yönetime yada patrona en ufak sitemini bile duydunuz mu belki böyle hisseye lanet olsun demisimdir demedim ama belki onu demisimdir hatirmalimiyorum? Başka duyamazsiniz bir hata varsa benimdir yanlış hesaplamisimdir tahmin edemediğim şeyler olmuştur. Hata benimdir. Sizde arastirmazsaniz hem patrona hem yönetime boş boş sover boş boş beddua eder durursunuz bu hissede olmaz başka hissede yaparsınız emin olun.

Sayfa 449/612 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •