Sayfa 456/612 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sizce bu ucuz mu pahalı mı?
    Dolar bazında yıllar önce 25 tl gören bu hisse
    Bugün 5,60 tl geziniyor ise ucuz mu pahalımı sen karar ver.

2.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    Dolar bazında yıllar önce 25 tl gören bu hisse
    Bugün 5,60 tl geziniyor ise ucuz mu pahalımı sen karar ver.
    Eğer tek belirleyici şey dolar bazındaki eski fiyatı ise borsada ki hisselerin büyük bir bölümü böyle "ucuz".. o zaman al halkbank madem tek belirleyici şey dolar bazında gördüğü zirve ise. Demekki o işler öyle olmuyormuş konjonktür e göre hisseler sekilleniyormus.
    Üstteki yazında "İçinde insan varsa pahalı" demişsin ne demek istiyorsun?

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,312
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar Ahmet Bey'in sorusu basit ky ile gitmez diyenlere bende soruyorum "bu hissede ky fazla ve bu yuzden gitmez" diyenler bir el kaldırsın.
    he ben el kaldırdım ama ky olduğum için kaldırdım.(soruyu yanlış anlamışım )
    bir hisse ky varkende yokkende gidebilir.(bence)
    yeni halka açılan bazı şirketlerde buna güzel örnekdir(bazıları).
    ky si bol büyük bluechipler de güzel örnekdir. (başka senet isimlerine kızıldığı için örnek vermedim)

not:yazdıklarım tamamen amatörce görüşdür. Yanlışda olabilir.yatırım uzmanı veya borsa uzmanı değilim hiçde olmadım.

y.t.d.

4. Endeks 2 haftadır yükseliyor polican patinajda. Bilançoda iyi bekleniyor neden yükselişini sürdüremiyor fiyat 31 cent geçen yıl yarısı kadar kar vardı 50 cente mal aldık.yine güzel bir trend yine polhoda baskı.

5. Adamın biri de vinçleri kurmuşlar mı diyor mq delirmemek elde değil

6. Ee niye birleşti şimdi bu?

7. Tunahan ve Kuzey kardeşimiz Twitter da yazmışlar , Allah gönüllerine göre versin. Vergi avantajı ,ortaklık ihtimali veya halka arz için olabilir bence en akla yatkını vergi avantajı .

8. Görünür sebep bu 14 temmuzda yazmıştım thyshine galiba gözden kaçırmışsiniz gerçi soruyu soran bile kaçırmış galiba ki soruyu sorup kayboldu
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    O manada sormadım kimsin birden geldin buraya pek çoğunun bilmediği bir şeyi attın diye yazdım.

Polisan yapının açıklamasında tam olarak şu yazar:

Polisan yapı 2006 yılında Polisan holding ve iştirakleri bünyesindeki gayrimenkulleri proje olarak değerlendirmek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluş amacini yerine getirmişse ve Polisan yapıya ait proje yapılacak bir arazisi kalmamışsa kuruluş gayesi bitmiş demektir bana göre. Bakalım bakalım gayrimenkul projesi oalrak değerlendirmek amaciyla Polisan yapıya ait boş arazi kaldi mi Pendik arazisi haricinde?
    Tabi ki birde Tunahan beyle kuzey Bey'in dediği görünmeyen sebepleri elbette ki vardır. O da bizlere sürprizler getirir belki

Sayfa 456/612 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •