Sayfa 228/413 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Bence fonlardaki malda bu grup dediğin adamların elinde al gülüm ver gülüm satılan malın karşılanmasıda beni şaşırttı üstelik 3.95-4.05 aralığında mal devri gibi yoksa mantıga aykırı geliyor temmettü ve bedelsiz arefesinde ffonlar neden satsın mantıklı bir açıkmala bulamıyor satışla ilgili?
    Fonlar haklı veya haksız şekilde geçen sene 3. çeyrek bilançosu öncesi ve bu sene Ocak - Şubat aylarında da navlunlar düşüyor diye mal sattı. 5 civarından çok satmadılar orada Citi satışları yoğundu. Ben bu son satışta navlun düşüşüne ek olarak tahtadaki olaylardan biraz bıkkınlık olabileceğini de düşünüyorum. Gsdho kadar ucuz olmasa da ucuz ve potansiyelli başka hisseler de var ve tahtası da çok daha düzgün. Yani satan fonları anlayabiliyorum.

2. Gesede..
    Gesede..

Madem bu kadar pohtan kötü iş yapıyon niye teee elalaemin çekik caponuna iki handysize gemi siparişi veriyon?

Bilmiyon sen bu işi abi yaa...
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

3. 4.14 ten çeyreği verdik 10 bin evladiyelik duruyor.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. Bedelsiz onayı mı gelecek ne?

5.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Bedelsiz onayı mı gelecek ne?
    Evet akşam spk haftalık toplantı var haberi içerden alanlar götürüyor olabilir mantıklı düşünce ��

6.  Alıntı Originally Posted by madbroker Yazıyı Oku
    Evet akşam spk haftalık toplantı var haberi içerden alanlar götürüyor olabilir mantıklı düşünce ��
    Bakalım öğreneceğiz akşama..

Amerika'da bunu yapan ömür boyu 'siyahilerle dolu' (please don't say negro ) hapishanelerden çıkamaz.

Güzel ülkemde ise zengin oluyor? Vay vay vay.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

7. Hocam ülke makro ekonomisini "birileri yaptı" ile yorumluyorsanız, herhangi bir enstrümanda pozisyon alırken dikkatli olun.
     Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Tabi doların neden yükseltildiğini bu ülkede anlmayanlar var dolar bilerek yükseltildi bir seviyeye kadar ama USD başkanı nın dediği gibi biz ekonomik olarak yıkalaım TR yı muhalefet sende içerden yap bunu dolar 12 13 ideali üzeri köpük.
    Şu an devlet faizi %90 yapmalı birilerine göre ki ülke batsın siz izlediğiniz yalancı medyadan sıyrılın bn a haber vs izlemiyorum hepsi yalan hber yapıyor halkı hipnoz için

8. Maersk bugün yüzde 5 gitti. İnvestingte fk 5 guzukuyor. Navlun fiyatları cakiliyor ama dünya genelinde denizcilik firmaları yükselişte. Bugünkü yükselişin sebebi olabilir.

Sayfa 228/413 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •