Sayfa 73/1000 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Viop XLIII

1. Bugün de humidorum dolmuş şükür.. Teşekkürler short açan arkadaşlar.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yiğidin harman olduğu yerdir...

Şimdi biraz Arap doldu ama Ankarada memurun orta sınıfın adresi idi 90 - 2000 lerde.Hazin tabi.

Abi bilmediğin her işi yapmanın sonu belli.

Bilince de başarmanın garantisi yok tabi.

Nasip biraz da bak Bozkurt bana dio ki çıplak geldin çıplak gidecen.

Ne diim adam haklı doğru söylüyor.
    Çağrı abi bugün iki oldu, sanki bana biraz pas atıyon gibime geliyor.
    Sıkma canını fakirin gönlü zengindir
    Bu arada avatar resmimi değiştirdiğim günü hatırlıyormusun, o zamanlar boğazıma kadar lönk ve bi o kadar da sepette hisselerim vardı, artık totem mi dersin yoksa elden bişii gelmiyor mu dersin, ne dersen de totem işe yaradı bi şekilde ölü kediyi zıplattık, tabii biraz fazla oldu, açıkcası bu kadar zıplayıp tl bazlı bisttin yeni zirve yapıcağını tahmin etmiyordum, malüm şort kovalarken tekrar zarara girdik.
    Sağlık olsun abi.
    Ömür biter borsada fırsatlar hiç bitmez.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by Abnormal Yazıyı Oku
    Bugün de humidorum dolmuş şükür.. Teşekkürler short açan arkadaşlar.
    Sahsim adina rica ederim

Bende bir anakhtar var emanet verdiler geri mi alacaklar yoksa bir anektar dahami verecekler bilemedim kismet... Anektarli kapi haftaya falan acilir ya bosluga asagi duserim ya da ust katlara cikarim.. Dusersem kalkmayi dusunmuyorum orada dururum artik.. Kismet

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    VİOB la kimse zengin olmaz.Ekran başında hayatınız geçer.Gece futureler bak,ani haberler mide krampına sebep olur.

VİOB da strateji-kaldıraç makulsa harçlık olur....

Esas zenginlik hissede.Global-yerel endeksi de hesaba katarsanız ve sonra uygun 4-5 hisse seçilirse; orta -uzun vadede iyi kazanç olasıdır.
    Burada 4 hisse zikretmiştim..4 haftada bile +% 35-40 prim yaptılar...

Uzun vade seçilecekse mutlaka dolar bazlı bakın..gidipte dolar bazlı zirveden demirleri alırsanız, BELKİ DAHA DA GİDER AMA BELKİ DE ortam değince çok uzun zaman beklersiniz..risk almaya gerek yok...diplerde olanı almak lazım.ve en az 4 hisse olmalıdır...makul olanı 4-8 hisseymiş.
    usta spota gelin usta bravo güzel yazı.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çağrı abi bugün iki oldu, sanki bana biraz pas atıyon gibime geliyor.
    Sıkma canını fakirin gönlü zengindir
    Bu arada avatar resmimi değiştirdiğim günü hatırlıyormusun, o zamanlar boğazıma kadar lönk ve bi o kadar da sepette hisselerim vardı, artık totem mi dersin yoksa elden bişii gelmiyor mu dersin, ne dersen de totem işe yaradı bi şekilde ölü kediyi zıplattık, tabii biraz fazla oldu, açıkcası bu kadar zıplayıp tl bazlı bisttin yeni zirve yapıcağını tahmin etmiyordum, malüm şort kovalarken tekrar zarara girdik.
    Sağlık olsun abi.
    Ömür biter borsada fırsatlar hiç bitmez.
    Sevdiğimden olduğunu bilion reis.

Biz cordu giyince palanın gözü döndü yarın yokmuş gbi alıyor yavaş lan cord neyim olan vardur...

SPOT

7. Vavacars Ankara'da yıllık 50 bin araba tamir edecek tesis kurmuş.

Bu tip bir tesise ihtiyaç vardı, tabi ikinci el alım satım yapabilen bir şirket bu işe girişebilir.

İstanbul'a da açacakmış.

Eşyaların tamiri artık çok pahalı, bir şekilde buna zincir çözüm bulunması lazım.

Filmlerde ve belgesellerde gördüğüm ABD'de her evin garqajında alet edavat var, önceden anlamıyordum, orada da tamirat çok pahalı olduğundan kolay işleri millet kendi yapıyor muhtemelen.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. İnenlerin binenlerin olduğu bir diğer durağa geldik. Fragman biter bitmez filmi koymuştu pala. Film şimdi devre arasında. Bu kadar yeter dağılın mı diyecek yoksa devamı haftaya mı diyecek göreceğiz

Sayfa 73/1000 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •