Sayfa 154/581 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. normalde konsolide olmayanı göndermesi lazımdı diye biliyorum 10 ağustosa kadar 19u konsolide tarihi olmalı? eğer kural değişmediyse usülsüzlük cezası falan yer mi bilmiyorum.

2. Yaşam destek ünitesine bağlanmış sanki mübarek, az bir kımıldan da yaşadığını bilelim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    8 in hemen aşağısında güzel bir yer yapmakta. Temelin yanına tekniği de eklemekte. 12 sinde bilanço konuşulacak, puzzle ın bir parçası daha ana tabloya konmuş olacak 2022 için... Bilanço gelsin de kamuoyuna açıklandıktan sonra konuşalım
    Evet 10 gün önce belirttiğim gün geldi, bugün kapanış sonrası bilanço gelir. Tahminleri alayım beyler bayanlar…
    Benim tahminim 850 milyon 6 aylık için

4.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Evet 10 gün önce belirttiğim gün geldi, bugün kapanış sonrası bilanço gelir. Tahminleri alayım beyler bayanlar…
    ilk çeyrekde 480 milyon tl kar vardı.bu çeyrekde yatırım finans 370 milyon kar bekliyor.toplamı 850 milyon eder. sizinle örtüşüyor.bende bu rakamlara yakın kar bekliyorum.ancak 9 aylık kar rakamı ve bilanço herkesi mutlu edebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by antepli Yazıyı Oku
    ilk çeyrekde 480 milyon tl kar vardı.bu çeyrekde yatırım finans 370 milyon kar bekliyor.toplamı 850 milyon eder. sizinle örtüşüyor.bende bu rakamlara yakın kar bekliyorum.ancak 9 aylık kar rakamı ve bilanço herkesi mutlu edebilir.
    Büyükyalı satışlarının çok iyi gittiğini ve bu çeyrekte yabancılara çok iyi satışlar yapıldığını duymaktayım ve bilhassa araplara…
    Bunun yansımasını hem 3. Hem de yıl sonu bilançosunda göreceğimizi düşünmekteyim…

6.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Sorun bilanconun iyi gelmesi yada hissenin ucuz olmasi degil sorun sahsiyet meselesi

7. 800 miyon da hiç az değil aslında. ama 9 aylık ve yıllık çok yüksek kar gelecek. tahminlerimi çok tutucu yapıyorum ama dd arşa çıkacak tahminime göre. pdddnin çok küçük olması olası. şu anda olması gereken yer 15 20. ama bu fırsatını bulsam 6lara salsam diyor.

950-1 milyar arasında kar bekliyorum.. gönlümden geçen 977 milyon
    nasip....

Sayfa 154/581 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •