Sayfa 246/522 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 4172 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. kköse .. çıkar menfaat durumları nelerin önüne geçer.... ite 3 gün kemik ver sahibine saldırtırsın..... ne siyaseti, ne idealistliği kalmamış.... biz ne komünistler ne teistler tanıdık beeeee şimdi cemaatci olmuş....... 2023 seçim öncesi ve 2023 istanbul yaklaşımı BİTER O İŞ SEN takıl kendi haline.......

2. 120 den 370 giden borsada 49 dan 19 düş
    370 den 325 düşen borsada 16 ya düş
    Yazıklar olsun Eplas patronuna ve yöneticilerine, yazıklar olsun yatırımcının düştüğü durumu patronlarına anlatmayan yatırımcı ilişkileri temsilcisine
    Yahu bu şirket 6 ayda 358 milyon ciro yapıyor niçin aldığınız işlerle ilgili kap atmıyorsunuz
    Gelen kaplar hisse satışı, patronun benim deyipte şirketlere yıktığı borç, bin takla attırılıp zarar gösterilen bilançolar
    Allah büyük kemal zorlu, birgün ben ne yaptım bunca insann bedduasını almasaydım keşke diyeceğin günler gelecektir

3.  Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    120 den 370 giden borsada 49 dan 19 düş
    370 den 325 düşen borsada 16 ya düş
    Yazıklar olsun Eplas patronuna ve yöneticilerine, yazıklar olsun yatırımcının düştüğü durumu patronlarına anlatmayan yatırımcı ilişkileri temsilcisine
    Yahu bu şirket 6 ayda 358 milyon ciro yapıyor niçin aldığınız işlerle ilgili kap atmıyorsunuz
    Gelen kaplar hisse satışı, patronun benim deyipte şirketlere yıktığı borç, bin takla attırılıp zarar gösterilen bilançolar
    Allah büyük kemal zorlu, birgün ben ne yaptım bunca insann bedduasını almasaydım keşke diyeceğin günler gelecektir
    Bir hisseyi uzun zamandır takip ediyordum.
    Bugün portföye kattım. İsmini yazmam doğru olmaz ama fiyatı 16,90
    Ne tesadüf ki Eplas fiyatı da bugün 16,90
    İlerleyen zamanda her iki hissenin fiyat performansını karşılaştırıyor olacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İlerleyen zamanda her iki hissenin fiyat performansını karşılaştırıyor olacağım.
    Karye olabilirmi

5. EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Karye olabilirmi

Olabilir tabi.
    Nasıl vardınız bu kanıya merak ettim doğrusu.

6. Alıma devam. Tahtacı senide mi Kemal amca dolandırdı yoksa)
    Kemalin ölümü ecelinden olmaz bu gidişle. Herkes peşine düşecek yakında böyle giderse)

7. Merhaba arkadaşlar,

Eskiden Eplas hisse senetlerim vardı sonra satış yaptım ve bir daha dönüp fiyatına bakmadım. O dönemlerde Mzhld ile hemen hemen aynı tutarlarda ve birbiriyle korele hareket ederdi. Şimdi baktığımda birbirinden çok ayrıştığını gördüm. Bunun nedeni bile arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşabilir mi acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    2 günde arayı açtı dediğiniz hisse

Sayfa 246/522 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •