Sayfa 91/601 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 4806 madde; 721 - 728 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul’da olanlarla ilgili iki teori var. Birinci teori, kamunun isteği ve örgütlenmesi ile bazı paralar hisselere yönlendirilmiş. İkinci teori, manipülatörler bir araya gelip VİOP’la banka hisseleri arasında kaldıraçlı pozisyonları artırarak borsayı yukarı taşımışlar. Sonra da oyun bitince bunlar tasfiye oldu. Bu iki teorinin hangisi doğru bilemiyorum.
    İkincisi doğru bence.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
    Forumdaki kişi sayısına bakınca, artık buralar dip deyip dalanlar varsa eğer bu spek adamı delirtmeden götürmez, inşallah ben yanilirim.
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

Bence birincisi.
    Herkez arkasindan haber yapiyor. Bu da belgeli Halk Bankasinin spekulatoru kurtardigi haberini yapmis. KAP hisse alim formunu koymus. 60 milyon lira kimi nerden kurtaracak, bu operasyonlara kalkanlarin bu kadar parasi mi yokmus.
    ----

Paramedya'nın aktardığına göre, Halkbank'ın hisse senedini 4 liradan 14 liraya yükselten ve terse gelen manipülatörün tabandaki hisselerinin Halkbank tarafından alındığı ortaya çıktı.

Bu sabah taban olan hisse senedinde Halk Bankası yoğun alıcı olarak görünüyordu. Bu akşam saatlerinde KAP’a düşen bir haber söz konusu alımın banka tarafından yapıldığını ortaya çıkarttı.

Halkbank 8.8 milyon lot kendi hisse senedini satın aldı. Bu alımla birlikte teminat sorunu yaşayan aracı kurum da kurtulmuş oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bu tahtadan alacağım var benim, o yüzden takipteyim. Sadece zamanını kolluyorum yediğim kazığı çıkarmak için. Olay budur.
    Verdiğin katkılar için teşekkür ederim. Sakince gösterdiğin tavır için seni tebrik ederim. Sen böyle dedikten sonra yaptığın beyanı esas almam gerekir. İthamlarım içinde özür dilerim.İşlerin rast gitsin.

Piyasada bir sürü söylenti var.Ama kurumsal mı müşteri mi bilmem piyasadan en büyük dayağı yiyen kurumlardan biri de HSBC.

İşte bu kısmı ilginç oldu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Koş 🦉 koş!
    İngiliz THe emmi geldi, sırada İlim çakalı.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Agzina geleni soyluyorsun be senelerdir adamin arkasindan her yerde. Ozur dilermis. Her tarafiniz samimiyetsiz, showbiz.

Kagidi 30'dan attilar. Bu da baska satis getirir. Eh, gerci yabanci fon yok ki tahtada. Credit 2 milyon lot almisti sadece simdiye kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bence birincisi.
    Herkez arkasindan haber yapiyor. Bu da belgeli Halk Bankasinin spekulatoru kurtardigi haberini yapmis. KAP hisse alim formunu koymus. 60 milyon lira kimi nerden kurtaracak, bu operasyonlara kalkanlarin bu kadar parasi mi yokmus.
    ----
    Bence de 2,......
    60 mılyon para degıl..ama olmayınca tıkanınca cok degerlı rakam olur....

kımılerıne can suyu olmus olabılır....
    ancak.........

bence bu operasyonun arkasından cok daha farklı seyler de cıkacak...........

ya bırılerını batırmak ıcın yaptılar.
    ya da tahtaları operasyona hazırlıyorlar ( bu zayıf bır olasılık,ama borsada olmaz olmaz yoktur)

Sayfa 91/601 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •