Sayfa 49/124 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 385 - 392 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,402
    Alfa solar müdürü videoda ilk başlarda kontrol matin lider oldu enerji depolama işine deniyor 12. dakikadan sonra işte kendilerinin bir çok şeyi ürettiğini bir tek hücre kısmi kaldığını bahsediyor isim vermeden bazı firmalar hücre ürettiğini anlatıyor açıkladı diye demeçte bulunuyor tabii ki bu firma Smart güneş enerjileri o yüzden malınıza sahip çıkın arkadaşlar Türkiye’de Hücre üretiminin ne kadar önemli olduğunu anlayın bakın herkes panel üretiyor panelin hücresini kimse üretemiyor daha o yüzden daha önce burada patronun hücre ile ilgili videosunu paylaşmıştım isteyen bulup tekrar onu izlesin gelecek teknolojik gelişmelerin nanoteknoloji kısmına kadar ine bilen firmaların elinde olacak Videoyuda izleyin al Pasolar enerjinin halka arz öncesinde bilgilendirme yapmış patron fena bir şirkete benzemiyor

https://youtu.be/VB8cWP2ls2U
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. çip,li hücreyi bulan firma malı götürür..ikinci taiwan oluruz..inşallah buluruz T.C uçar....

3. tek fiyat bilmeyen için sabır, bilen içinse alım fırsatıdır bana göre. piöp te işlem gören firmalara yatırım yapanlar az çok bilirler. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by Toprak99 Yazıyı Oku
    tek fiyat bilmeyen için sabır, bilen içinse alım fırsatıdır bana göre. piöp te işlem gören firmalara yatırım yapanlar az çok bilirler. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    ben aliyorum, her dususte aldim , simdilik -12k zarardayim ama devam, her -5 % dustugunde bir alim yapiyorum

Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. Arkadaşlar! Nacizane bir tespitimi yazmak istiyorum.Hisse senedi grafikte boşluk hiç bir zaman kalmaz.Döner mutlaka doldurulur.Grafikte günlükte 49 ile 51.90 arasında büyük bir boşluk var.Buraya dikkat edin derim.Öyle onbin K lı alım yaptım diyenlere kulak asmayın.....

6. Sasa da da 2-3 Liralarda boşluk var,her daim boşluğu kapatacak bir hareket olmayabiliyor.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ento33 Yazıyı Oku
    Sasa da da 2-3 Liralarda boşluk var,her daim boşluğu kapatacak bir hareket olmayabiliyor.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sasa' da 78.40 ile 80.60 arasında günlükte boşluk var.Takip edin orayı nasıl kapatacak hep birlikte göreceğiz.Teknik boşluk affetmez.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Nacizane bir tespitimi yazmak istiyorum.Hisse senedi grafikte boşluk hiç bir zaman kalmaz.Döner mutlaka doldurulur.Grafikte günlükte 49 ile 51.90 arasında büyük bir boşluk var.Buraya dikkat edin derim.Öyle onbin K lı alım yaptım diyenlere kulak asmayın.....
    40-50 lere kadar geri cekilme gelebilirmi diyorsun?
    peki kademeli alimi tavsiye edermisin ? yoksa 60 lari mi bekliyelim alim icin ?
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Sayfa 49/124 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •