Sayfa 492/742 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    o değilde baharda 2 maliyet yaparak 1 fk lı şirket almışız.. 9 aylık kara bakınca ilginç..
    hocam twittera göz gezdiridim biraz da piyasa uyanmaya başladı.son günlerdeki sert hareketler de bunun göstergesi sanırım. 4. çeyrekte tarımda karlılık ve aktur katkısıyla fk mız hala komik yerlere düşebilir. eur usd 1.03 e gelince euro kuru biraz hareketlendi ama şuan için bilançoyu bozacak nitelikte değil. zaten etkisi giderek azalıyor. holdingten yılbaşında şu 126m ödenince o da rahatlatır. kısacası yakında uzun floodlar okuyacağız gibime geliyor hostadlardan.

yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Kar yazar, sorun olmaz enerjide. Kral enerji tarafı, kıymetlimiz.
    Kar Yazdı.

3.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Kar Yazdı.
    Dağ gibi borcu olup ralli yapan elektrik üretim hisseleri var. Enerji tarafında büyüme hikayesi de var. Halka açık olsa Cante - Odas ikilisi özelindeki gibi bir durum olabilirdi. Yenilenebilir enerji şirketleri içinde düşük piyasa değerine sahip olup da güzel favök yaratan bir şirket benim bildiğim yok. Mndrs’in enerji tarafı bu açığı kapardı.

4. Borsada topyekun bir yükselişin içine girdik sanırım. Düşük faiz ortami ve seçim olmasa çöküş yakin derdim ama, mevcut ortamda paranin gidecegi, borsadan başka bir yer yok.

Ben yinede düzelte düzelte, kar satislarinin geldigi bir trend icerisinde gitmeyi yeğlerdim.
    Hızlı yükselişleri oldum olasi sevmedim. Sirf bu yüzden yüklü sayılabilecek miktardaki 7,5 maliyetli smrtg ve 18 maliyetli gesan larimi kaptırmistım zamanında.

Bazen, borsa bilgisi zayif olan veya hiç olmayanlar bizlerden daha iyi kazaniyor. Şu anda öyle bir dönem içerisindeyiz.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi.
    Nasıl etkiler sizce? Düzeltme bahanesi olarak kullanabilirler mi?

6.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi.
    Nasıl etkiler sizce? Düzeltme bahanesi olarak kullanabilirler mi?
    En son açığa satış ve kredili işlem yasağı yediğinde 3 tl nin altına düşmüştü. Oradan 11,61 e kadar geldi. İnşallah gene aynısı olur.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

7.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    En son açığa satış ve kredili işlem yasağı yediğinde 3 tl nin altına düşmüştü. Oradan 11,61 e kadar geldi. İnşallah gene aynısı olur.
    Belki acemiler var billurun zamani mi

8. Kredili işlemlere ve açığa satışa kapatıldı diye fabrikaları kapanmadı, santralleri yanmadı, seraları uçmadı, ticareti durmadı...
    Silkelenenlerden olmuşlar düşer, kalanlarla devam.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

Sayfa 492/742 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •